Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: obwodnica Pabianic

obwodnica Pabianic 8 lata 2 miesiąc temu #16531

  • zodiak72
  • zodiak72 Avatar
  • Wylogowany
  • To wcale nie spamer
  • Posty: 804
  • Oklaski: 0
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Rozpocz ... 83152.html

Źródło: PAP
Rozpoczęto budowę obwodnicy Pabianic

26.07. Pabianice (PAP) - Ponad 500 mln zł ma kosztować 15-kilometrowy odcinek zachodniej obwodnicy Pabianic (Łódzkie), której budowę rozpoczęto w poniedziałek. Nowa obwodnica S-14 ma być w przyszłości częścią drogi ekspresowej łączącej trasę S-8 z autostradą A2 i drogi krajowej nr 1.

REKLAMA

Obecny na uroczystości minister infrastruktury Cezary Grabarczyk przypomniał, że budowana właśnie obwodnica połączy w przyszłości Pabianice, Łódź i Zgierz. "Te 15 km drogi nie tylko zwiększy bezpieczeństwo ruchu na ziemi pabianickiej, ale daje nadzieję mieszkańcom Łodzi i Zgierza, że pełna obwodnica S-14 powstanie" - mówił.

Dodał, iż ma nadzieję, że już w sierpniu pozna decyzje środowiskową dla tej dalszej części obwodnicy. Minister poinformował również, że do tej pory zakontraktowano już umowy na wybudowanie 1534 km dróg ekspresowych, autostrad czy obwodnic. "Wydłużyła się również liczba kilometrów dróg, które są aktualnie w budowie. Obecnie wynosi ona 1050 km".

Zachodnia obwodnica Pabianic ma mieć 15,2 km długości. Oprócz drogi wybudowanych zostanie kilka wiaduktów, jeden most, jedno przejście dla zwierząt oraz liczne przepusty i małe mosty pod drogą. Termin zakończenia inwestycji przewidziano na koniec listopada 2011 roku. (PAP)


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena