Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Maximum Destruction w Zduńskiej Woli!

Maximum Destruction w Zduńskiej Woli! 7 lata 6 miesiąc temu #19160

  • heartbreaker
  • heartbreaker AvatarWykraczający poza ścisłe ramy francuski septet. Zespołu nie należy przypisywać do żadnych określonych scen muzycznych, jest to mieszanka doom metalu, post hardcore, sludge z wpływami post noise, psychodelii i progresywnych atmosferycznych elementów oraz postapokalipytycznego klimatu. Dodając do tego połączenie silnej woli komunikowania się poprzez inteligentne teksty, zdjęcia, rysunki i filmy wyrażone w multimedialnej prezentacji otrzymamy…OVERMARS. .

www.destroyalldreamers.org

Dwoje ludzi plus dwie maszyny zaangażowane w produkcję dźwięków wygenerowanych z fuzji new wave, electro i punka to… BINAIRE.

www.myspace.com/binaire

SOCTEAU CIRQUE - jednoosobowy łódzki projekt tworzący różnoraką muzykę, od spokojnych pasaży ambientowych po rozrywające kompozycje oparte na fuzji elektroniki i noise. Projekt doceniany poza naszym krajem, ma już na swoim koncie kilka albumów, w tym wspólny album dla Fraction Studio z francuskim M. Nomized..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena