Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Punkt IT i wypożyczalnia sprzętu w Osjakowie

Punkt IT i wypożyczalnia sprzętu w Osjakowie 7 lata 3 tygodni temu #19725

  • mnino
  • mnino Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 231
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
[youtube:12lskg88]5QE9Zk4EtY4[/youtube:12lskg88]
Obiekt położony tuż nad Wartą jest ważnym miejscem na mapie turystycznej ziemi wieluńskiej – tu krzyżują się szlaki: rowerowy, kajakowy, konny i bursztynowy. W punkcie informacji turystycznej można już dowiedzieć się, jak korzystać z uroków nadwarciańskich terenów, by po pierwsze nie zabłądzić i a po drugie odnaleźć wszystkie warte zobaczenia atrakcje kulturowe i przyrodnicze.

– Stojąc w tym słońcu, już zacząłem się zastanawiać, z której atrakcji turystycznej można by skorzystać. Dziś chyba najlepszy byłby kajak – zastanawiał się podczas uroczystego otwarcia obiektu marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień. – Takie projekty, to doskonały pomysł na integrację województwa. Mam nadzieję, że do Osjakowa będą przyjeżdżać mieszkańcy z Łodzi i okolic.

Projekt w części został zrealizowany za pieniądze z projektu „Wzmocnienie roli szlaku bursztynowego i innych szlaków tematycznych w zintegrowanym produkcie turystycznym województwa łódzkiego”. Kwota dofinansowania to 298 tys. zł brutto, koszt całej inwestycji to ponad 1,178 mln zł.

– Dzięki takim inwestycjom powstaje prawdziwa magistrala turystyczna. Patrząc na ten obiekt mogę powiedzieć, że marzenia się spełniają, to ślad, jaki zostawiamy po sobie i przede wszystkim zachęta do aktywnej turystyki – podsumował burmistrz Wielunia Janusz Antczak, szef komitetu sterującego projekt.

źródło: http://www.turystyka.wielun.pl/pl-def/kal/523
Ostatnio zmieniany: 7 lata 3 tygodni temu przez mnino.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena