Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Koncert Bluesmobile Band

Koncert Bluesmobile Band 6 lata 7 miesiąc temu #21090

  • centrala
  • centrala Avatar
  • Wylogowany
  • Nowy sieradzanin
  • Posty: 28
  • Oklaski: 0
BLUESMOBILE BAND
To grupa blues-rockowa, obecna na polskiej scenie już od 12 lat, jednak muzycy tej formacji mają dużo dłuższy staż i doświadczenie estradowe. Improwizatorzy - wirtuozi, których prawdziwy kunszt doceniła publiczniość na ich koncertach nie tylko w Polsce!
Podczas zduńskowolskiego koncertu artyści zagrają swój materiał lecz nie zabraknie też standardów i popłyną dźwięki Caldonii, Mary Had A Little Lamb, Sweet Home Chicago czy I`ve Got My Mojo Working
Gitarzysta zespołu - Tadeusz Pocieszyński zaczynał w 1983 w kapeli "THE COOKS". Rok pózniej został z tym zespołem laureatem festiwalu "Rawa Blues". Od roku 1986 Tadeusz Pocieszyński przewodził krakowskiemu zespołowi "MONKEY BUSINESS".
Basista - Jacek Chruściński, debiutował 1978 roku w rockowej formacji "TRYTON" i po jazzowej przygodzie w grupie "AXIS" Przemysława Gwoździowskiego, w roku 1985 stanął na czele zespołu "MONKEY BUSINESS". Po przyjęciu propozycji współpracy od grupy "WAWELE" Jana Wojdaka, odszedł z "MONKEY BUSINESS", jednak nie porzucił muzyki bluesowej.
Perkusista Artur Malik - znany z wieloletniej współpracy z grupą "LOMBARD" i zespołem "FUNK de NITE"
Skład:
Tadeusz Pocieszyński - voc, gitara
Jacek Chruściński - bas
Artur Malik - perkusja
Data: 11.11.2011 godz. 20.00
Klub muzyczny Centrala www.centrala.co
ul.Zielona 2, Zduńska Wola
bilety w przedsprzedaży 10zł, w dniu koncertu 15zł
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena