Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: DAMIAN UKEJE w Centrali

DAMIAN UKEJE w Centrali 5 lata 5 miesiąc temu #24730

  • centrala
  • centrala Avatar
  • Wylogowany
  • Nowy sieradzanin
  • Posty: 28
  • Oklaski: 0
UKEJE
UKEJE to solowy projekt Damiana Ukeje, dla szerszej publiczności znanego jako zwycięzca pierwszej edycji programu The Voice Of Poland. 26-letni muzyk wcześniej związany był z takimi zespołami jak Jerry’s Hole Band, Trigger i Fat Belly Family. W The Voice Of Poland trafił do grupy Adama Nergala Darskiego i okazał się jednym z najbardziej charakterystycznych i szczerych głosów tego programu, czym natychmiast zaskarbił sobie sympatię widzów. W ostatnim odcinku bezkonkurencyjnie wyprzedził pozostałych finalistów i został zwycięzcą pierwszej edycji The Voice of Poland. Po wygranej całkowicie skoncentrował się na stworzeniu autorskiego materiału do swojej debiutanckiej płyty.
Album UKEJE, którego premiera odbyła się 5 lutego 2013r. zapowiedział singiel „Bezkrólewie”, który zadebiutował 19 listopada na antenie Radia Eska Rock. Jak mówi sam artysta utwór jest „fuzją buntu i rockowej szarpaniny”. Debiutancki kawałek bardzo szybko zaskarbił sobie fanów, którzy zadbali aby wspiął się na sam szczyt Najlepszej Rockowej Dwudziestki (NRD), głównej listy przebojów Eski Rock.
BEZKRÓLEWIE youtube.com/watch?v=qklo-CyE_OQ

08.04.2013 - Zduńska Wola
Klub Muzyczny Centrala, ul. Zielona 2
centrala.co
start: 19.00 wstęp do klubu: od 18.00
bilety: 20 (pula ograniczona)
25zł w dniu koncertu (lub po wyczerpaniu tańszej puli)
Przedsprzedaż biletów:
Centrala, ul. Zielona 2
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena