Usuwanie tatuaży Sieradz






Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Okręgi wyborcze w Sieradzu

Okręgi wyborcze w Sieradzu 3 lata 3 miesiąc temu #25811

  • alina
  • alina Avatar
  • Wylogowany
  • Nowy sieradzanin
  • Posty: 20
  • Oklaski: 0
Wykaz okręgów wyborczych (jednomandatowych) w nadchodzących wyborach samorządowych, które odbędą się 16 listopada 2014 r.:

Okręg nr 1 - Jana Pawła II (bez bloków nr 90 i 90A)
Okręg nr 2 - Dzigorzewska, Mickiewicza, Rapackiego, Wojska Polskiego, Zachodnia, Zakładników
Okręg nr 3 - Bazylika, Ciołkowskiego, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Kopernika, Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, Lokajskiego, Mostowa, Nenckiego, Ogrodowa, Olendry Małe, Orzechowa, Parkowa, Portowa, POW, Pułaskiego, Sarańska, Siemianowicza, Sienkiewicza (do mostu na rzece Warcie), Starowarcka, Stodolniana, Toruńska, Towarowa, Warcka, Żwirki i Wigury
Okręg nr 4 - Brzozowa, Błotna, Cisowa, Dolna, Dworska, Górna, Kręta, Leśna, Letniskowa, Ludowa, Miejska, Modrzewiowa, Przejazd, Przyjazna, Radziminowska, Scaleniowa, Spokojna, Szlachecka, Świerkowa, Topolowa, Wakacyjna, Wczasowa, Wiejska, Wiśniowa, Wolska, Wypoczynkowa, Zaścianek
Okręg nr 5 - Jagiellońska (numery nieparzyste oraz parzyste od nr 18 do końca), Piastowska
Okręg nr 6 - Łokietka (od nr 1 do 36), Jagiellońska (nr 4,6,8,10,12,14,16)
Okręg nr 7 - Braterstwa Broni, Bukowa, Daszyńskiego, Dębowa, Jesionowa, Leszczynowa, Lipowa, Podmiejska, Reymonta, Spychalskiego, Staropolna, Taczanowskiego
Okręg nr 8 - Łokietka (od nr 37 do końca), 11 Listopada, Paderewskiego
Okręg nr 9 - Aleja Grunwaldzka, Armii Krajowej (od nr 1 do 13), Popiełuszki
Okręg nr 10 - Armii Krajowej (od nr 14 do końca), Barczyka, Cierplikowskiego, Górka Kłocka, Ks. Aleksandra Brzezińskiego, Organizacji Katyń, Sikorskiego (numery nieparzyste), Sybiraków, Świętego Floriana, 3 Maja, T. Grzesika i R. Piwnika
Okręg nr 11 - Dąbrowszczaków, Sikorskiego (numery parzyste), Stefana Grota Roweckiego, Strzelców Kaniowskich
Okręg nr 12 - Bohaterów Września, Gen. Maczka, Stacheckiego - Koliby, Wincentego Wnuka
Okręg nr 13 - Batorego, Boczna, Cegielniana, Ceramiczna, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Drewniana, Droga Dąbrowska, Gliniana, Graeve, Hetmana Sapiehy, Jagiełły, Jana Kazimierza, Ketlinga, Kmicica, Krakowskieg Przedmieście (od nr 124 do 220), Królowej Jadwigi, Łabędzia, Niska, Nowa, Nowowiejskiego, Piaskowa, Podbipięty, Południowa, Prosta, Sadowa, Skośna, Skrzetuskiego, Słomiana, Sobieskiego, Spadowa, Stroma, Szkolna, Trzech Króli, Warneńczyka, Wiklinowa, Wiśniowieckiego, Wołodyjowskiego, Wysoka, Zagłoby, Żółkiewskiego, Żwirowa
Okręg nr 14 - Broniewskiego - bloki
Okręg nr 15 - Asnyka, Broniewskiego - domki jednorodzinne, Brzechwy, Droga Brzezińska, Kochanowskiego, Konopnickiej, Konwaliowa, Kowalskiego, Kruczkowskiego, Liliowa, Norwida, Orzeszkowej, Porazińskiej, Prusa, Reja, Rodziewiczówny, Różana, Sasankowa, Sempołowskiej, Słowackiego, Spółdzielcza, Struga, Szenwalda, Szymańskiego, Tulipanowa, Tuwima, Wyspiańskiego, Zajęcza, Żeromskiego
Okręg nr 16 - Akacjowa, Botaniczna, Browarek, Droga Jeziorska, Działkowa, Jasna, Jaśminowa, Krasawna, Krakowskie Przedmieście (od nr 41 do 123), Łąkowa, 1 Maja, Mała, Oksińskiego, Olendry Duże, Opłotki, Pod Skarpą, Pogodna, Sąsiedzka, Słoneczna, Spacerowa, Tęczowa, Ustronna, Wesoła, Wierzbowa, Wiosenna, Witosa, Wrzosowa, Wspólna, Zielona, Złotej Jesieni
Okręg nr 17 - Kosynierów, Księdza Pogorzelskiego, Partyzantów, Powstańców Warszawy, 23 Stycznia, Targowa
Okręg nr 18 - Aleja Pokoju, Marszałka J. Piłsudskiego, Polna (od nr 11A)
Okręg nr 19 - Andrzejewskiego, Błonie, Dominikańska, Glinianki, Grodzka, Kamienna, Kolegiacka, Nadwarciańska, Obwodowa, Podrzecze, Podwale, Podzamcze, Równa, Rybna, Rycerska, Rzeczna, Rynek Praski, Rynek, Sienkiewicza (od mostu na rzece Warcie do granic miasta), Sportowa, Stawowa, Strażacka, Sukiennicza, Szewska, Warszawska, Wąska, Widawska, Wodna, Wschodnia, Zacisze, Zamkowa, Złota, Żabia
Okręg nr 20 - Aleja Zwycięstwa, Krakowskie Przedmieście (od nr 1 do 40), Leszka Czarnego, Tysiąclecia, Plac Wojewódzki, Polna (od nr 1 do 11), Wyzwolenia
Okręg nr 21 - Bagienna, Borek, Elewatorowa, Herbowa, Józefiaka, Kościelna, Mokra, Mączyńskiego, Piątkowskiej, Paszkiewicza, Podgórze, Składowa, Sosnowa, Sternfelda, Sulimierskiego, Torowa, Uniejowska, Wojsławska
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.





Zasilane przez Forum Kunena