Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.

Kredyt gotówkowy sposobem na realizację planów

Każdego dnia ponosimy wiele wydatków, z których jedne są nam niezbędne, a inne dość dowolne. Wielu z nich można uniknąć, jednak zdecydowanie nie wszystkich, a na dodatek niektóre z nich mogą pochłonąć znaczną część naszych dochodów lub nawet je przewyższyć. Mowa tu oczywiście o tych znacznie kosztowniejszych zakupach, takich jak nowy samochód, pralka, telewizor czy chociażby wymarzone wakacje. Często takie wydatki pojawiają się nagle i nie możemy ich uniknąć, a zbieranie pieniędzy na ten cel powodowałoby niedogodności. Czy ktokolwiek chciałby czekać z konieczną naprawą auta lub remontem, który poprawi nasz komfort? Z pewnością nie! Co więc można zrobić, by pozyskać dodatkowe środki? Często najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest kredyt gotówkowy. Jest to forma pożyczki, której udziela nam bank na podstawie zawartej umowy, w ramach której zobowiązujemy się oczywiście zwrócić całą sumę wraz z ustalonymi odsetkami. Co powinniśmy wiedzieć o kredytach gotówkowych? Sprawdźmy!

Czytaj więcej: Kredyt gotówkowy sposobem na realizację planów

Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 2 ).

Miasto szalonych fryzjerów

Grzebień do ręki! Każdy może czesać. W niedzielę w Sieradzu po raz piąty bity będzie rekord świata w liczbie osób poddawanych jednoczesnej stylizacji fryzur.

Fryzjerski rekord to znak rozpoznawczy Sieradz Open Hair Festival – święta stylistów, które rusza już w piątek. Otwarta dla wszystkich zabawa odbywa się w przestrzeni miejskiej i co roku przyciąga kilkuset pasjonatów fryzjerstwa. Umiejętności, doświadczenie i wiek nie grają roli. Najważniejsza jest odwaga i wyobraźnia w tworzeniu fantastycznych konstrukcji z włosów. Wystarczy grzebień, kosmetyki do włosów i nietuzinkowy pomysł.

Czytaj więcej: Miasto szalonych fryzjerów

Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 0 ).

Zmiana skryptu

Ostatnia zmiana skryptu forum miała miejsce 2 lata temu. Z phpBB2 (modyfikacja Przemo) przesiedliśmy się na phpBB3. Obecnym silnikiem serwisu jest Joomla, a forum działa w oparciu o komponent Kunena. Tym razem również nie obyło się bez komplikacji przy konwersji ze względu na wielkość bazy danych. Przy okazji zmienił się również szablon.

Mam nadzieję, że forum będzie działać szybciej, a jego obsługa będzie wygodniejsza. Powinny też zniknąć problemy z dostępnością serwisu. Wszelkie sugestie i opinie bardzo mile widziane w tym wątku.

Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 11 ).