Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Poszerzenie obszaru działania

Poszerzenie obszaru działania 7 lata 5 miesiąc temu #19556

 • ChiKenn
 • ChiKenn Avatar
 • Wylogowany
 • Moderator
 • Posty: 2528
 • Oklaski: 1
Podczas tworzenia serwisu Sieradzak.pl, a pozniej Zdunskowolak.pl naszym glownym celem bylo uruchomienie platformy handlowej specjalnie z mysla o mieszkancach tych dwoch miast. Nie chcielismy tworzyc kolejnego ogolnopolskiego serwisu aukcyjnego, jakich jest juz wiele (a tak naprawde tylko jeden ktory trzyma caly rynek w garsci i nikt raczej nie podkopie jego pozycji), wiec staralismy sie wypracowac troche inne rozwiazania. Glownym zalozeniem bylo restrykcyjnie przestrzegane ograniczenie terytorialne (do 6 km od granic miasta) co wyznaczalo zakres terytorialny na okolo 20 km (co dalo mozliwosci odbioru TYLKO osobistego), wieksza odleglosc przy odbiorze osobistym tracila wedlug nas sens.

Czas i doswiadczenie w prowadzeniu tych dwoch serwisow zweryfikowaly jednak nasze poczatkowe decyzje. Coraz to wieksza popularnosc serwisow (glownie Sieradzaka), rowniez po za terenem ich dzialania oraz czeste sygnaly od uzytkownikow, aby zrezygnowac z tak restrykcyjnego ograniczenia terytorialnego dala nam do myslenia. Z drugiej jednak strony, zalezy nam aby nie zatracic regionalnosci serwisow, nadal chcemy prowadzic Sieradzaka - dla mieszkancow naszego miasta oraz Zdunskowolaka - dla naszych najblizszych sasiadow :) Mysle jednak, ze nadszedl w koncu czas, aby zmienic zasady! Planujemy wprowadzic nowy podzial obszarow dzialania, zarowno dla Sieradzaka jak i Zdunskowolaka - wyznaczac je beda granice powiatow. Oczywiscie nadal bedziemy trzymac sie zasady - tylko odbior osobisty. Jak to sensownie rozwiazac gdy teraz w gre wchodzic beda duzo wieksze odleglosci miedzy krancowymi lokalizacjami? Kazdy uzytkownik po wejsciu na Sieradzaka czy Zdunskowolaka (czy to na stronie glownej czy podstronach z dzialami i kategoriami) bedzie mogl filtrowac wszystkie aukcje oraz ogloszenia wedlug gmin, czyli:
Sieradzak.pl:

Cały powiat (opcja zaznaczona domyślnie)
Sieradz
Błaszki
Brąszewice
Brzeźnio
Burzenin
Goszczanów
Klonowa
Warta
Wróblew
Złoczew
Zdunskowolak.pl

Cały Powiat (opcja zaznaczona domyślnie)
Zduńska Wola
Szadek
Zapolice


Co to zmieni dla sprzedajacych? Przede wszystkim, lokalizacje beda zaznaczac nie tylko w przypadku aukcji, ale rowniez ogloszen. Zmianie ulegnie tez kontrukcja formularza, nie bedzie podzialu na "na terenie Sieradza / Zduńskiej Woli" oraz "w okolicy Sieradza / Zduńskiej Woli", zamiast tego bedzie dostepny wybor gminy, a po jej zaznaczeniu pojawi sie lista zdefiniowanych juz najwazniejszych miejscowosci. Nie bedzie pola do ich dowolnego wpisywania, ulatwi to nam moderacje (w tej chwili trafiaja nam sie takie miejscowosci jak Lodz, Lask czy Wielun - teraz po prostu nie bedzie mozliwosci wybrania miejscowosci niezgodnej z obszarem dzialania). Oczywiscie jesli ktos bedzie spoza naszego powiatu, nadal bedzie mogl sprzedawac, tyle ze bedzie musial dostarczyc towar do wybranej przez siebie gminy / miejscowosci (nie bedzie to dotyczyc jedynie nieruchomosci i innych towarow ktorych transport nie jest mozliwy - w tym przypadku nie beda one byc mogly wystawione). Nie bedzie tez opcji dokladnego definiowania miejsca odbioru (ulica czy nazwa budynku), wystarczy samo miasto / miejscowosc - szczegoly beda ustalac obie strony transakcji. Oczywiscie przy wystawianiu aukcji czy ogloszenia beda tez dostepne opcje "Cały powiat" przy wyborze gminy oraz "Cała gmina" przy wyborze miejscowosci - wystawiajacy bedzie sie jednak musial liczyc z koniecznoscia transportu towaru na terenie calego powiatu / gminy bez dodatkowych kosztow.

Zmiany te chcemy wprowadzic w mozliwie najblizszej przyszlosci (na chwile obecna nadal obowiazuje zasada - do 6 km!), na razie chcielibysmy przeczytac Wasze opinie, sugestie oraz na ten temat. Byc moze pojawia sie kwestie, nad ktorymi warto jeszcze sie zastanowic, przedyskutowac. Cos bedzie mozna zrobic lepiej lub po prostu inaczej. Czekamy na Wasze zdanie!
Ostatnio zmieniany: 7 lata 5 miesiąc temu przez ChiKenn.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Poszerzenie obszaru działania 7 lata 5 miesiąc temu #19557

 • MichałZDW
 • MichałZDW Avatar
 • Wylogowany
 • Nowy sieradzanin
 • Posty: 36
 • Oklaski: 0
Wydaje mi się to być dobrym pomysłem, bez sensu jest się ograniczać tylko do granic miasta. Poszerzenie obszaru działania do powiatów jak najbardziej wydaje się trafne. Zwłaszcza w XXI wieku, gdzie nie ma jakichś poważnych problemów natury transportowej.

Osobiście byłby również za powiązaniem kont na Zduńskowolaku i Sieradzaku. Ułatwiło by to weryfikowanie rzetelności użytkowników ( wspólne komentarze) i handel pomiędzy oboma miastami, dużo osób przemieszcza się pomiędzy naszymi miastami przez co dokonanie zakupów jest możliwe z "ręki do ręki". Przy opcji umożliwiającej wybranie kategorii dla drugiego portalu, dla wstawianego ogłoszenia cy aukcji ułatwiło by wystawianie ofert na obu portalach naraz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Poszerzenie obszaru działania 7 lata 5 miesiąc temu #19558

 • Prankster
 • Prankster Avatar
 • Wylogowany
 • Starszy sieradzanin
 • Posty: 234
 • Oklaski: 0
Chyba przy każdej rozmowie na temat Sieradzaka marudziłem na ten temat :)

Jak planujesz rozwiązać wybór miejscowości? Będzie można wybrać tylko jedną lub całą gminę? Będzie można wybrać kilka z jednej gminy? Czy może dowolne miejscowości z dowolnych gmin?

Jeśli chodzi o mnie, to ja bym najlepiej wybierał: Sieradz (jestem tam średnio dwa razy w tygodniu), z mojej gminy (Wróblew): Rowy, Tworkowizna, Charłupia Wielka, Rakowice, Smardzew, Drzązna, Izabelów (po drodze do Sieradza) i z gminy Brzeźnio: Kliczków Wielki (po sąsiedzku, więc co mi szkodzi podjechać).

A może dałoby radę wyciągnąć te informacje po za aukcje? To znaczy ustawiłoby się je raz w profilu, a w formularzu byłby wybór - pobierz z profilu, albo ustaw inne. Dajmy na to - sprzedaję drobnicę do kilkudziesięciu złotych, ale trafia mi się jakaś ciężka czy niewymiarowa rzecz, drobiazgi mają informacje o miejscu i godzinie odbioru pobrane ze wcześniej ustawionych w profilu (np. miejsca odbioru jak wyżej, godzina popołudniowa), a tej jednej rzeczy definiuję inne (np. odbiór tylko u mnie, tylko w weekend).

Byłoby to znaczne ułatwienie dla osób, które mogłyby wystawić więcej przedmiotów, ale nie chce im się, bo za każdym razem muszą podawać wciąż te same informacje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Poszerzenie obszaru działania 7 lata 5 miesiąc temu #19560

 • ChiKenn
 • ChiKenn Avatar
 • Wylogowany
 • Moderator
 • Posty: 2528
 • Oklaski: 1
MichałZDW napisał:
Wydaje mi się to być dobrym pomysłem, bez sensu jest się ograniczać tylko do granic miasta.

Poczatkowo mialy to byc serwisy wlasnie dla danego miasta (oraz okolice najblizsze, czyli te 6 km).
MichałZDW napisał:
Zwłaszcza w XXI wieku, gdzie nie ma jakichś poważnych problemów natury transportowej.

Jak przetransportujesz dom, albo mieszkanie w bloku :) Nieruchomosci to najwazniejszy dzial Sieradzaka. Jaki jest sens transportowac uzywana lodowke o wartosci 200 pln na drugi koniec powiatu? Wlasnie z mysla glownie o takich towarach powstal Sieradzak, ktorych sie nie da lub nie ma sensu daleko transportowac.

Niemniej, jesli wprowadzimy opcje filtrowania (wedlug gmin), odbior osobisty nadal powinien miec sens. Szczerze mowiac nie spodziewalem sie ze serwis bedzie mial az tak duze zainteresowanie wsrod mieszkancow "dalszych okolic" Sieradza - milo nas to zaskoczylo, teraz chcemy sie do tego dostosowac :)
MichałZDW napisał:
Osobiście byłby również za powiązaniem kont na Zduńskowolaku i Sieradzaku. Ułatwiło by to weryfikowanie rzetelności użytkowników ( wspólne komentarze)

W przypadku odbioru osobistego weryfikacja po komentarza nie jest az tak istotna. Zwlaszcza, ze w takim przypadku wolnego i darmowego rejestrowania konta oraz darmowego wystawiania aukcji i ogloszen bardzo latwo "wygenerowac" falszywe komentarze. Z uwierzytelnianiem uzytkownikow tez w przyszlosci bedziemy probowali sie zmierzyc, ale wszystko po kolei :)

Po za tym, o czym juz wiele razy pisalem, naszym celem jest tworzenie serwisow bardzo zregionalizowanych, nie chcielismy nigdy tworzyc serwisu ogolnopolskiego czy tez np. dla calego wojewodztwa Lodzkiego. Nigdy nie chcielismy laczyc w zaden sposob Sieradzaka i Zdunskowolaka, maja to byc dwa oddzielne serwisy, stworzone z mysla o mieszkancach konkretnych miast.
MichałZDW napisał:
dużo osób przemieszcza się pomiędzy naszymi miastami przez co dokonanie zakupów jest możliwe z "ręki do ręki".

Pewnie, ale to samo mozna powiedziec o Zdunskiej i Lasku, Sieradzu i Wieluniu itd... nie zabraniamy wystawiac mieszkancom Sieradza na Zdunskowolaku, jednak tylko i wylacznie pod warunkiem ze odbior towaru moze sie odbyc na danym terenie. Jakie mialoby sens zagladanie na Zdunskowolaka, jesli bylaby tam taka sama oferta jak na Sieradzaku, do tego z odbiorem w Sieradzu?
MichałZDW napisał:
Przy opcji umożliwiającej wybranie kategorii dla drugiego portalu, dla wstawianego ogłoszenia cy aukcji ułatwiło by wystawianie ofert na obu portalach naraz.

Pewnie, a ja mialbym mase zgloszen "Witam, znalazlem na Zdunskowolaku towar X, dzwonie do sprzedajacego aby umowic sie po odbior, a on mi mowi ze musze jechac do Sieradza!"
Prankster napisał:
Jak planujesz rozwiązać wybór miejscowości? Będzie można wybrać tylko jedną lub całą gminę? Będzie można wybrać kilka z jednej gminy?

Tylko jedna (czyli np. miejsce zamieszkania, pracy), lub cala gmine / caly powiat (jesli ktos jest mobilny i gotowy przetransportowac towar).
Prankster napisał:
Czy może dowolne miejscowości z dowolnych gmin?

Nad tym mozna by sie bylo zastanowic, ale mysle ze spowoduje to tylko dodatkowy balagan i zamieszanie (pamietajcie prosze ze nie kazdy uzytkownik jest obyty z komputerem tak jak Ty czy ja, im wiecej mozliwosci tym ja pozniej mam wiecej pracy nad moderacja).
Prankster napisał:
Jeśli chodzi o mnie, to ja bym najlepiej wybierał: Sieradz (jestem tam średnio dwa razy w tygodniu), z mojej gminy (Wróblew): Rowy, Tworkowizna, Charłupia Wielka, Rakowice, Smardzew, Drzązna, Izabelów (po drodze do Sieradza) i z gminy Brzeźnio: Kliczków Wielki (po sąsiedzku, więc co mi szkodzi podjechać).

Wiec wedlug mnie - zaznaczasz "gmina: Wróblew, miejscowosc: Cala gmina", a dodatkowo w opisie informujesz ze tego i tego dnia mozesz dostarczyc towar rowniez do Sieradza czy Kliczkowa... rozwiazanie to i tak samo w sobie bedzie dosyc skomplikowane, nie chce go jeszcze dodatkowo gmatwac. O ile dobrze pamietam, lider rynku aukcji w Polsce rowniez jako miejsce odbioru pozwala wybrac tylko jeden punkt (miasto, miejscowosc).
Prankster napisał:
A może dałoby radę wyciągnąć te informacje po za aukcje? To znaczy ustawiłoby się je raz w profilu, a w formularzu byłby wybór - pobierz z profilu, albo ustaw inne.

Biorac pod uwage ile opcji trzeba ustawic przy dodawaniu aukcji czy ogloszeniu, te 4 czy 5 dodatkowych klikniec myszka chyba nie bedzie stanowilo az tak wielkiego problemu. W tej chwili istnieje mozliwosc oznaczenia na mapie odgornie dla calego profilu lokalizacji i prawie nikt z tego nie korzysta.
Prankster napisał:
Dajmy na to - sprzedaję drobnicę do kilkudziesięciu złotych, ale trafia mi się jakaś ciężka czy niewymiarowa rzecz, drobiazgi mają informacje o miejscu i godzinie odbioru pobrane ze wcześniej ustawionych w profilu (np. miejsca odbioru jak wyżej, godzina popołudniowa), a tej jednej rzeczy definiuję inne (np. odbiór tylko u mnie, tylko w weekend).

Generalnie pomysl jest ciekawy i warty rozpatrzenia. Z tym ze to jest juz wieksza ingerencja w oprogramowanie. Opcja taka bedzie mozna sie zajac w dalszej przyszlosci, priorytetem sa zmiany umozliwiajace otwarcie sie na caly powiat (wiele osob korzystajacych z Sieradzaka czeka na to).
Prankster napisał:
Byłoby to znaczne ułatwienie dla osób, które mogłyby wystawić więcej przedmiotów, ale nie chce im się, bo za każdym razem muszą podawać wciąż te same informacje.

Mysle sobie ze w takim przypadku to najlepiej by bylo stworzyc jakas oddzielna aplikacje automatyzujaca obsluge serwisu :)
Ostatnio zmieniany: 7 lata 5 miesiąc temu przez ChiKenn.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Poszerzenie obszaru działania 7 lata 5 miesiąc temu #19561

 • Prankster
 • Prankster Avatar
 • Wylogowany
 • Starszy sieradzanin
 • Posty: 234
 • Oklaski: 0
ChiKenn napisał:
Mysle sobie ze w takim przypadku to najlepiej by bylo stworzyc jakas oddzielna aplikacje automatyzujaca obsluge serwisu

Łoj tam, aplikację zaraz. Dodać do Sieradzaka prosty importer plików CSV czy XML. CSV można wygenerować w Excelu, OOo Calc, czy nawet ręcznie w notatniku zrobić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Poszerzenie obszaru działania 7 lata 5 miesiąc temu #19562

 • ChiKenn
 • ChiKenn Avatar
 • Wylogowany
 • Moderator
 • Posty: 2528
 • Oklaski: 1
Prankster napisał:
Łoj tam, aplikację zaraz. Dodać do Sieradzaka prosty importer plików CSV czy XML. CSV można wygenerować w Excelu, OOo Calc, czy nawet ręcznie w notatniku zrobić.

Ewentualnie cos takiego. Tez mogloby byc, ale jak juz pisalem to jest temat na inna dyskusje :)Lista miejscowosci, ktore beda mozliwe do wybrania. Ktos zorientowany w geografii naszego powiatu moglby zerknac i sprawdzic czy te listy sa dobrze dobrane.


SIERADZAK.PL:

Cały powiat

Sieradz:

Cała gmina, Sieradz, Biskupice, Bobrowniki, Bogumiłów, Chałupki, Charłupia Mała, Chojne, Borzewisko, Czartki, Dąbrowa Wielka, Dąbrówka Sieradzka, Dębina, Dzierlin, Dzigorzew, Grabowiec, Stawiszcze, Jeziory, Kamionaczyk, Grądy, Kłocko, Kowale, Kuśnie, Łosieniec, Męcka Wola, Mnichów, Okręglica, Podłężyce, Ruda, Rzechta, Sokołów, Stoczki, Sucha, Wiechucice


Błaszki:

Cała gmina, Błaszki, Adamki, Borysławice, Brończyn, Brudzew, Bukowina, Chabierów, Chrzanowice, Cienia Wielka, Domaniew, Garbów, Golków, Gorzałów, Gruszczyce, Grzymaczew, Gzików, Jasionna, Kalinowa, Kamienna, Brzozowiec, Kamienna-Kolonia, Kije, Kobylniki, Kokoszki, Kołdów, Korzenica, Kwasków, Lubanów, Łubna-Jakusy, Łubna-Jarosłaj, Maciszewice, Morawki, Mroczki Małe, Nacesławice, Niedoń, Nowy Stok, Orzeżyn, Pęczek, Romanów, Równa, Sarny, Sędzimirowice, Skalmierz, Smaszków, Stok Polski, Sudoły, Suliszewice, Tuwalczew, Włocin, Marianów, Wojków, Woleń, Wójcice, Wrząca, Zawady, Żelisław, Żelisław-Kolonia


Brąszewice:

Cała gmina, Brąszewice, Błota, Bukowiec, Chajew, Czartoryja, Lisy, Gałki, Godynice, Przedłęcze, Zagórcze, Kamieniki, Pipie, Kosatka, Sokolenie, Tomczyki, Starce, Trzcinka, Budy, Wiertelaki, Wojtyszki, Wólka Klonowska, Zadębieniec, Pędziwiatry, Zwierzyniec, Żuraw


Brzeźnio:

Cała gmina, Brzeźnio, Barczew, Bronisławów, Dębołęka, , Tumidaj, Gęsina, Gozdy, Kliczków-Kolonia, Kliczków Mały, Kliczków Wielki, Krzaki, Lipno, Nowa Wieś, Ostrów, Podcabaje, Próba, Pustelnik, Pyszków, Rembów, Ruszków, Rybnik, Rydzew, Stefanów Barczewski I, Stefanów Barczewski II, Stefanów Ruszkowski, Wierzbowa, Wola Brzeźniowska, Złotowizna


Burzenin:

Cała gmina, Burzenin, Antonin, Będków, Biadaczew, Brzeźnica, Grabówka, Gronów, Jarocice, Waszkowskie, Kamionka, Ligota, Majaczewice, Marianów, Niechmirów, Nieczuj, Prażmów, Redzeń Drugi, Strumiany, Strzałki, Szczawno, Świerki, Tyczyn, Witów, Wola Będkowska, Wolnica Grabowska, Wolnica Niechmirowska


Goszczanów:

Cała gmina, Goszczanów, Chlewo, Chwalęcice, Wójcinek, Czerniaków, Gawłowice, Karolina, Kaszew, Klonów, Lipicze G, Lipicze Olendry, Lipicze W, Poniatów, Poniatówek, Poprężniki, Poradzew, Rzężawy, Sokołów, Stojanów, Strachanów, Sulmów, Sulmówek, Świnice Kaliskie, Wacławów, Waliszewice, Wilczków, Wilkszyce, Wola Tłomakowa, Wroniawy, Ziemięcin,


Klonowa:

Cała gmina, Klonowa, Grzyb, Górka Klonowska Kol., Górka Klonowska, Kuźnica Błońska, Kuźnica Zagrzebska, Klonówka, Leliwa, Lesiaki, Lipicze, Owieczki, Pawelce, Świątki


Warta:

Cała gmina, Warta, Augustynów, Bartochów, Cielce, Czartki, Duszniki, Dzierzązna, Gać Warcka, Glinno, Głaniszew, Gołuchy, Góra, Grzybki, Jakubice, Baszków, Jeziorsko, Kamionacz, Kawęczynek, Klonówek, Krąków, Lasek, Lipiny, Łabędzie, Małków, Maszew, Miedze, Miedźno, Mikołajewice, Mogilno, Borek Lipiński, Ostrów Warcki, Piotrowice, Proboszczowice, Raczków, Raszelki, Rossoszyca, Rożdżały, Socha, Tądów Górny, Tomisławice, Ustków, Witów, Włyń, Wola Miłkowska, Wola Zadąbrowska, Zadąbrowie-Rudunek, Zadąbrowie-Wiatraczyska, Zagajew, Zakrzew, Zaspy, Zielęcin


Wróblew:

Cała gmina, Wróblew, Bliźniew, Charłupia Wielka, Dąbrówka, Drzązna, Dziebędów, Gęsówka, Inczew, Józefów, Kobierzycko, Kościerzyn, Ocin, Oraczew, Oraczew Mały, Próchna, Rakowice, Rowy, Sadokrzyce, Sędzice, Słomków Mokry, Słomków Suchy, Smardzew, Tubądzin, Tworkowizna, Wągłczew


Złoczew:

Cała gmina, Złoczew, Biesiec, Borzęckie, Broszki, Bujnów, Czarna, Dąbrowa Miętka, Emilianów, Gronówek, Grójec Mały, Grójec Wielki, Kamasze, Łeszczyn, Miklesz, Potok, Robaszew, Stanisławów, Stolec, Szklana Huta, Uników, WandalinZDUNSKOWOLAK.PL:

Cały powiat

Zduńska Wola:

Cała gmina, Annopole Nowe, Annopole Stare, Biały Ług, Czechy, Gajewniki, Gajewniki Kolonia, Henryków, Izabelów, Janiszewice, Karsznice, Kłady, Korczew, Krobanów, Michałów, Mostki, Ochraniew, Ogrodzisko, Opiesin, Ostrówek, Piaski, Polków, Poręby, Pratków, Rębieskie, Suchoczasy, Tymienice, Wojsławice, Wólka Wojsławska, Wymysłów, Zamłynie, Zborowskie


Szadek:

Cała gmina, Szadek, Boczki, Borki Prusinowskie, Choszczewo, Dziadkowice, Górna Wola, Góry Prusinowskie, Grzybów, Karczówek, Kobyla Miejska, Kotliny, Krokocice, Lichawa, Łobudzice, Piaski, Prusinowice, Przatów Górny, Przatów Dolny, Reduchów, Rzepiszew, Antonin, Sikucin, Stary Kromolin, Szadkowice, Tarnówka, Wielka Wieś, Wilamów, Wola Krokocka, Wola Łobudzka


Zapolice:

Cała gmina, Zapolice, Beleń, Beleń-Kolonia, Branica, Holendry, Jelno, Jeziorko, Kalinowa, Marcelów, Marżynek, Młodawin Dolny, Młodawin Górny, Paprotnia, Pstrokonie, Ptaszkowice, Rembieszów, Rojków, Strońsko, Swędzieniejewice, Świerzyny, Woźniki, WygiełzówZdaje sobie sprawe ze nie ma tych najmniejszych miejscowosci, w tym przypadku bedzie mozna wybrac najblizsza duza miejscowosc z listy i ewentualnie do niej dojechac lub w opisie sprecyzowac ze np. nieruchomosc znajduje sie 2 km od Godynic w miejscowosci Ciupki :) Czy lepiej by bylo zrobic pelna liste?
Ostatnio zmieniany: 4 lata 10 miesiąc temu przez Sieradz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Poszerzenie obszaru działania 7 lata 4 miesiąc temu #19848

 • ChiKenn
 • ChiKenn Avatar
 • Wylogowany
 • Moderator
 • Posty: 2528
 • Oklaski: 1
Od dzisiaj serwis Sieradzak.pl oraz Zdunskowolak.pl dzialaja na terenie calych swoich powiatow!

W zwiazku ze zmianami, ktore zostaly wprowadzone musielismy rowniez dostosowac nasz regulamin.

Wiecej informacji mozna znalezc pod adresem: http://www.sieradzak.pl/aktualnosci,id,25
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Poszerzenie obszaru działania 7 lata 2 dni temu #20885

 • ChiKenn
 • ChiKenn Avatar
 • Wylogowany
 • Moderator
 • Posty: 2528
 • Oklaski: 1
Na górze lewej belki serwisów Sieradzak.pl oraz Zdunskowolak.pl dostępna jest nowa opcja o nazwie "Lokalizacja". Za jej pomocą można teraz filtrować wyświetlane aukcje oraz ogłoszenia według gmin. Nie tylko na stronie głównej, ale też na każdym innym etapie przeglądania serwisu. Ułatwi to poszukiwanie oferty dotyczącej konkretnego terytorium - np. działki budowlanej tylko w gminie Warta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: ChiKenn
Zasilane przez Forum Kunena