Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Ankieta: OCENA

5 1 100%
4 Bez głosów 0%
3 Bez głosów 0%
2 Bez głosów 0%
1 Bez głosów 0%
Łącznie oddanych głosów: 1 ( urielpp )
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: PUB ROWEROWNIA

PUB ROWEROWNIA 5 lata 3 miesiąc temu #25071

  • urielpp
  • urielpp Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam!
Nie tak całkiem dawno otworzył się nowy PUB Rowerownia miesczący się przy ul. Dominikańskiej 1 (w miejscu starego sklepu z chemią, farbami itp.) Miałem okazję tam być w tą sobotę (06,07,2013) i jestem całkowicie pozytywnie zaskoczony. Klimat, wystrój, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Wystrój utrzymany w klimacie rowerowym (pub połączony jest ze sklepem-serwisem i wypożyczalnią rowerową). Mają wiele atrakcji, ale potrzeba ludzi, żeby to rozwinąć. Oto niektóre z nich:
- Karaoke
- Jam Session
- Koncerty
- Posiadają własne instrumenty, których można NIEODPŁATNIE użyć i zaprezentować swoją twórczość, udostępniają też salę na próby.
Obsługa jest miła i naprawdę przyjemnie się z nimi rozmawia. Do tego jest tam cisza i spokój, można posiedzieć na ogórdkach i nie słychać przejeżdżających samochodów, TIR'ów jak kto gdzieniegdzie u nas. I wielki plus dla nich za niechrzczone piwo, które jak i drinki jest w naprawdę dobrej cenie. Naprawdę warto chociaż zajrzeć, bo fajny lokal jest.
Otwarty jest zazwyczaj niby od godz. 18, ale po rozmowie z pracownikami dowiedziałem się, że od 17.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena