Usuwanie tatuaży Sieradz
rezonans magnetyczny prostaty
3-teslowy rezonans magnetyczny prostaty oraz biopsja fuzyjna gruczołu krokowego, wykrywanie raka prostaty w Akademickim Centrum Medycznym w Warszawie
akcemed.pl


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: O raku prostaty w Szczercowie - wstęp wolny

O raku prostaty w Szczercowie - wstęp wolny 9 lata 10 miesiąc temu #4380

  • Anna_T
  • Anna_T Avatar
Szanowni Państwo,
w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Pacjentów z Rakiem Prostaty i Ich Bliskich „Rak to nie wyrok” odbędą się otwarte spotkania edukacyjne dla pacjentów z rakiem prostaty i ich bliskich poświęcone problematyce tej choroby. Wstęp wolny!

W niedzielę, 14 grudnia o godzinie 14.00 w Szczercowie w okolicach Bełchatowa, w auli Publicznego Gimnazjum w Szczercowie przy ul. Rzecznej 7
- wykład dr n. med. Jana Bortkiewicza z Kliniki Urologii Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, pt. „Anatomia układu moczowo-płciowego oraz łagodny rozrost stercza, objawy i leczenie”
- wykład dr n. med. Jolanty Łuniewskiej-Bury z Ośrodka Onkologii Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, pt. „Rak prostaty - diagnostyka i leczenie”.

Podczas spotkania pacjenci z nowotworem prostaty i ich najbliżsi będą mogli spotkać się z lekarzami specjalistami i uzyskać wiedzę na temat diagnostyki i leczenia nowotworu prostaty. Spotkanie organizowane jest przy współpracy ze Stowarzyszeniem Mężczyzn z Chorobami Prostaty „Gladiator”.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O raku prostaty w Szczercowie - wstęp wolny 9 lata 10 miesiąc temu #4381

  • ChiKenn
  • ChiKenn Avatar
  • Wylogowany
  • Sieradzanin pełną gębą
  • Posty: 2528
  • Oklaski: 1
temat nie dotyczy Sieradza wiec przenosze go do dzialu "po godzinach"...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena