Usuwanie tatuaży Sieradz






Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Posłanka PiS z Sieradza walczy o esperal

Posłanka PiS z Sieradza walczy o esperal 9 lata 8 miesiąc temu #5803

  • ChiKenn
  • ChiKenn Avatar
  • Wylogowany
  • Sieradzanin pełną gębą
  • Posty: 2528
  • Oklaski: 1
Wystarczyło sześć miesięcy od zaprzestania produkcji esperalu, a Polacy już za nim zatęsknili. Warszawska Polfa, jedyny producent tego leku dla alkoholików, wycofała się z wytwarzania specyfiku, bo eksperci stwierdzili, że nie tylko nie jest on skuteczny w leczeniu, ale wręcz szkodliwy.

W aptekach całego kraju pozostały już tylko pojedyncze dawki. Tymczasem o przywrócenie stosowania esperalu walczy sieradzka posłanka PiS Krystyna Grabicka.

- Do mojego biura przychodzą nie tylko pacjenci, ale i ich rodziny, a nawet lekarze - opowiada posłanka Grabicka. - Narzekają, że nie mogą dostać esperalu. Kobiety, płacząc, opowiadają, jak ich mężowie wracają do nałogu. Już nie wiem, jak ich pocieszać...
Podobnych historii pełne są fora internetowe: "Mój chłopak zdecydował się na wszywkę, działała tylko dwa miesiące, ale i tak były to najpiękniejsze miesiące mojego życia. Teraz znów sięgnął po alkohol." Albo: "Esperal pomógł wielu osobom, ale niestety jest o niego coraz trudniej."

zrodlo / wiecej: http://sieradz.naszemiasto.pl/wydarzenia/954933.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena