Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Sound 4 Unity - Radikal Guru, Cian Finn i inni / Łódź

Sound 4 Unity - Radikal Guru, Cian Finn i inni / Łódź 5 lata 5 miesiąc temu #24800

  • tapir
  • tapir Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy sieradzanin
  • Posty: 249
  • Oklaski: 0
Sound 4 Unity - Radikal Guru, Cian Finn i inni

Strona wydarzenia: facebook.com/events/370474013066234
Po sukcesie soundsystemowego Sylwestra Obudź Łódź czas na kolejne wydarzenie z cyklu Sounds 4 Unity, w myśl łączenia różnych aspektów kultury reggae/sound system zapraszamy na niepowtarzalną imprezę łączącą takie style jak dubstep, dub, raggamuffin, roots reggae na której gwiazdami wieczoru są Radikal Guru i Cian Finn.

Bezpłatne - Warsztaty muzyczne
Dla pasjonatów muzyki warsztaty muzyczne prowadzone przez zaproszonych gości.Zagrają
- RADIKAL GURU
- CIAN FINN, MACK
- ROOTS MELODY SOUND SYSTEM
- JAHNONYMOUS
- JAM VIBEZ

Start imprezy
20:00 Początek imprezy

Dla pasjonatów muzyki wcześniej otware, bezpłatne warsztaty z tworzenia muzyki od 13:00 - 20:00 "Akademia SOUNDS 4 UNITY"
Otwarte warsztaty z Cian Finn, Radikal Guru i nie tylko - to niebywała okazja spotkać mistrzów twarzą w twarz i poznać tajniki "zaa kulis" tworzenia muzyki.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, zapisy na e-mail: pkalodz@gmail.com, z dopiskiem w tytule warsztaty.
Szczegóły warsztatów: facebook.com/events/511352415590968

Trochę informacji o artystach
RADIKAL GURU to jeden z najbardziej znanych polskich producentów muzyki dubstep i dub. Jego rozpoznawalny styl przepełniony jest wpływami roots reggae, uk steppers oraz muzyki dalekiego wschodu, dzięki czemu wzbudza zainteresowanie w wielu kręgach. Zdolności producenckie zaczął rozwijać około roku 2004 eksperymentując z muzyką trip-hop, asian underground i jungle. W 2005 powstało jego pierwsze demo "The East-West Connection". Od 2005 przebywał w Cork (Irlandia), gdzie spotkał się z dużym zainteresowaniem dzięki serii imprez pod szyldem „World Bass Culture”. W międzyczasie w jego produkcjach zaczęło pojawiać się coraz więcej wpływów muzyki dub i dubstep. W 2008 zdobył szerokie grono słuchaczy dzięki wydanej w brytyjskim labelu Dubbed Out Records serii singli na płytach winylowych, które przez wiele tygodni nie schodziły z list bestsellerów brytyjskich sklepów z muzyką niezależną. W niedługim czasie jego muzyka zaczęła pojawiać się w audycjach radiowych stacji takich jak BBC Asian Network, Sub Fm, Rinse FM, Sensimedia Network czy tez Polskie Radio Euro oraz wielu innych. Kolejne lata to setki występów na festiwalach i w klubach w całej Europie. W samym 2012 roku występował w prawie wszystkich europejskich krajach oraz w Afryce Południowej. Jego energiczne występy zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności. W 2009 roku rozpoczął współpracę z polską wytwórnią Moonshine Recordings, która zaowocowała kilkoma singlami oraz świetnie odebranym albumem "The Rootstepa”. Najbliższe miesiące przyniosą kolejne wydawnictwa i kolaboracje z udziałem Radikal Guru.
WWW
- facebook.com/RadikalGuruOfficial
- radikalguru.com
- facebook.com/Moonshine.Rec

CIAN FINN to muzyk urodzony we wschodniej Irlandi. Przez ponad 6 lat koncertował jako główny wokalista z zespołem reggae’owym 'Intinn' w Irlandii, UK, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Ma za sobą występy z zespołami takimi jak Zion Train, Mungo’s Hi-Fi, Mad Professor, Iration Steppas, Dubkasm, Radikal Guru, Cornerstone Roots czy Dubwise. Jego poczynania wokalne można również usłyszeć na irlandzkiej scenie soundystemowej na licznych festiwalach tj. Galway’s Rootical Soundsystem, Limerick's Roots Factory, Dublin's Worries Outernational i Cork's Revelation Sounds. Przez ostatnie lata współpracował z polskimi producentami Radikal Guru i Hatti Vatti co zaowocowało kilkoma ciekawymi wydawnictwami w labelach Moonshine i New Moon. W 2011 roku, wspólnie z wyżej wymienionymi artystami wydał dwie płyty winylowe, na których znalazły się utwory ‘Babylon Sky’ oraz ‘You’. Oba doczekały się serii remixów autorstwa m.in. RSD, Phaeleh czy Indigo. Rok 2012 to dziesiątki koncertów w całej Europie oraz świetnie odebrana podwójna płyta winylowa, na której znalazły się różnorodne wersje utworów ‘Ireland’ i ‘9 Years’. Obecnie wraz z Prince Fatty pracuje nad nagraniem debiutanckiego albumu, który ma ukazać się jeszcze w 2013 roku.
WWW
- cianfinn.com
- facebook.com/cianfinnmusic

MACK - Dj i promoto, od blisko dekady działa na scenie undergroundowej muzyki elektronicznej. Od 2007 roku prowadzi skupiający się na basowej muzyce sklep płytowy Mash-up Records. W 2009 roku założył pierwszy poważny polski label wydający dubstep - Moonshine Recordings, rok później kolejny skupiający się na głębokich brzmieniach - New Moon Recordings. Do tej pory ich nakładem ukazało się kilkanaście płyt winylowych z udziałem takich artystów jak:
Bassnectar, Killawatt, 6Blocc, Radikal Guru, Jacky Murda, Biome, RSD, Hatti Vatti i wielu innych.

Jest winylowym maniakiem z ciężką torbą pełną świeżych produkcji i dubplate-ów. Jego sety djskie to mieszanka ciężkiego basu, połamanych beatów i jamajskich brzmień.
WWW
- facebook.com/Moonshine.Rec
- mash-up.pl

Polub nasz Fan Page!
Jeśli interesują Cię takie imprezy polub Fan Page PKA: facebook.com/PKA.Lod PKA Fan Page poinformujemy Cię o kolejnych eventach.

Video
Radikal Guru ft Cian Finn - Ireland (Violinbwoy Remix)
youtube.com/watch?v=bno62uSVy3A

Radikal Guru & Cian Finn - Babylon Sky Live @ Czworka
youtube.com/watch?v=xqkBWKYGXhg

Radikal Guru ft. Cian Finn - This Applies
youtube.com/watch?v=kvwMvnzoAfQ

Hatti Vatti feat. Cian Finn - You
youtube.com/watch?v=av70098toE4
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena