Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Florysta dla osób 50 +

Florysta dla osób 50 + 3 lata 7 miesiąc temu #25970

  • zaksieradz
  • zaksieradz Avatar
  • Wylogowany
  • Sieradzanin
  • Posty: 41
  • Oklaski: 0
Osoby starsze, które są zainteresowane zawodem florysty, mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach. Warunkiem wzięcia udziału w projekcie jest wykształcenie średnie potwierdzone świadectwem ukończenia szkoły oraz wiek powyżej 50 lat.

- Nie ma górnej granicy wiekowej, uczęszczający na zajęcia w tej grupie mają od 50 do ponad 80 lat, liczą się chęci – a tych naszym słuchaczom nie brakuje - mówi sekretarz szkoły ŻAK. - Co najważniejsze, nauka jest absolutnie bezpłatna, a przy zapisie każdy dostaje pisemną gwarancję braku opłat. Nie ma też żadnych konsekwencji rezygnacji w trakcie trwania nauki. Nasi słuchacze uczą się również kulturowych podstaw florystyki czy środków wyrazu twórczego - dodaje.

Jest to kolejny projekt mający na celu aktywizację ludzi starszych. Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym powodzeniem.
Zajęcia są bezpłatne i rozpoczynają się w marcu. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Chętni muszą zgłosić się osobiście w siedzibie szkoły Sieradz ul. Sarańska 4 lub dzwoniąc pod numer telefonu: 43 822 52 89
Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Sieradzu
ul , tel. 43 822 52 89
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena