Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Miasto w ruchu i bezruchu - fotografie Andrzeja Świniarskieg

Miasto w ruchu i bezruchu - fotografie Andrzeja Świniarskieg 9 lata 1 miesiąc temu #7924

  • kajak
  • kajak Avatar


Chciałabym Wam przedstawić fotografie Andrzeja.
Andrzej jest osobą pełną ciepła i otwartości. potrafi opowiadac o swoich fotografiach z ogromna pasją i zaangażowaniem. Rozmwiając z nim odnosi się wrażenie, iż kocha to co lubi bez względu na efekty, które czasem uda lub nie uda mu się osiągnąć. Generalnie wystawa ta diametralnie odbiega od jego zainteresowań gdyż Andrzeja znam z fotografii przyrodniczej, w szczególności okoli Warty oraz zbiornika Jeziorsko.
Na pytanie dlaczego zdecydował się na taką tematyke wystawy skromnie odparł "aaa....bo z prezesem stwierdzliśmy, że trzeba zrobic coś tak na chwilę"... i powiem wam, że osobiście jestem bardzo pozytywnie zaskoczona zdjęciami.

Pewnie dla wielu te zdjęcia mogą okazac sie nijakie i takie...takie sobie.
Ja osobiście widzę więcej. Początkowo podeszłam do oglądania kolejnych fotografii bardzo technicznie. Uderzyły mnie krzywe linie horyzontu, ciemne i jasne plamy. Jednak po obejrzeniu wszystkich fotografii stwierdzam, że jest tu pewna konsekwencja. Krzywość kadrów nadaje wyjątkowości tym zdjęciom i ich pozorna przypadkowość jak dla mnie dodają uroku. Jasne partie obrazów nadają zjawiskowości pozornie banalnym scenom.

Oczywiście, że nie wszystkie zdjęcia przypadły mi do gustu. Mam swoich faworytów.

Jestem ciekawa waszych opinii:)

Niektóre fotografie:

Wiem , wiem na takich znaczkach pocztowych nie pooglada się fotografii...to tylko miało ewentualnie zaintrygowac i skusić do przejścia do galerii pod linkiem

GALERIA
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc temu przez kajak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena