Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Maciek rozdaje opaski odblaskowe.

Maciek rozdaje opaski odblaskowe. 9 lata 7 miesiąc temu #6533

  • Ma-ska
  • Ma-ska Avatar
Naprawdę nie wiem, gdzie to umieścić, bo to i ciekawe, i ważne, i dotyczy zdrowia, i motoryzacji, i sportu, i transportu...

Ponieważ jednak najbardziej chodzi o widoczność na drodze, wrzucam do działu motoryzacja, choćby ku przypomnieniu sieradzkim kierowcom o pieszych i rowerzystach. :)
Gdyby jednak moderator uważał inaczej - droga wolna.
Maciek Stawinoga jeździ po całej Polsce i za darmo rozdaje dzieciom opaski odblaskowe. Wręczył ich już ok. 2 tysięcy. A porusza się… rowerem.

Mówią na niego Anioł, choć wygląda bardziej na zapaśnika. Prawie ciągle uśmiechnięty. Ma 24 lata. Pochodzi ze Szczecina. W Gdyni pracował jako mechanik samochodowy. Jego spontaniczna akcja wzięła się z potrzeby serca. - Cofamy się, jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drogach. Coraz więcej ludzi nie dba o siebie - uważa. Sam był świadkiem wypadku, jednak nie chce o tym mówić.

Więcej: http://www.mmlublin.pl/6313/2009/2/25/o ... egory=pics

I pamiętajcie ludzie - jeździcie na rowerach, poruszacie się pieszo - miejcie przy sobie takie opaski, to naprawdę może uratować Wam życie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Maciek rozdaje opaski odblaskowe. 9 lata 7 miesiąc temu #6535

  • ChiKenn
  • ChiKenn Avatar
  • Wylogowany
  • Sieradzanin pełną gębą
  • Posty: 2528
  • Oklaski: 1
Dla pieszych jak najbardziej przydatne, zwlaszcza zima gdy dzieciaki po 16 wracaja ze szkoly. Choc w przypadku rowerzystow to wedlug mnie nic nie zastapi porzadnego, "oczojeb*ie" mrugajacego oswietlenia halogenowego z przodu i czerwonego (mrugajacego, pulsujacego) z tylu!


___

* wygwiazdkowane
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc temu przez ChiKenn.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Maciek rozdaje opaski odblaskowe. 9 lata 7 miesiąc temu #6536

  • Ma-ska
  • Ma-ska Avatar
ChiKenn napisał:
Choc w przypadku rowerzystow to wedlug mnie nic nie zastapi porzadnego, "oczojeb*ie" mrugajacego oswietlenia halogenowego z przodu i czerwonego (mrugajacego, pulsujacego) z tylu!

No, kamizelka odblaskowa - może nie zastąpi, ale z pewnością pomoże.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena