Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: WIRTUALNE ADOPCJE W KALISZU

WIRTUALNE ADOPCJE W KALISZU 8 lata 10 miesiąc temu #9208

  • 777records
  • 777records Avatar
WIRTUALNE ADOPCJE CZWORONOGÓW
07-07-2009
Wielu mieszkańców Kalisza zapewne chciałoby mieć swojego psa lub kota, jednak nie pozwalają na to warunki domowe, obowiązki zawodowe, czy inne przeszkody, którymi los nas raczy obarczać.
Tym właśnie miłośnikom zwierząt, którzy chcieliby mieć swojego pupila, a z przyczyn niezależnych nie mogą mieć go w domu, kaliskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt wychodzi na przeciw.

W ramach serwisu www.kalisz.schronisko.net, każdy może posiadać własnego zwierzaka (to świetna alternatywa dla rodziców, którzy chcieliby swoim pociechom sprawić przyjemność, a uniknąc kłopotów ze zwierzakiem, któremu nie będziemy mogli zapewnić właściwej opieki) . Klikając w zakładkę adopcji wirtualnych, możecie wybrać Państwo zwierzaka, który pozostając w schronisku będzie należał do Was, będziecie mogli go odwiedzać, karmić, przytulać..., a jedynym obowiązkiem będą dobrowolne składki, które przeznaczane będą na utrzymanie wybranego przez Państwo pupila.

To inicjatywa, która w dobie internetu i nowinek technicznych ułatwia życie nie tylko miłośnikom zwierząt, ale również upiększa dzieciństwo naszych pociech i pozwala przetrwać zwierzętom skazanym na porzucenie.

JAK ADOPTOWAĆ WIRTUALNIE?

Wystarczy wejść na stronę www.kalisz.schronisko.net , a następnie wybrać zwierzaka, których zdjęcia prezentowane są na stronie głównej portalu. Po dokonaniu wyboru czworonoga, którego chcielibyśmy adoptować, klikamy na link pod zdjęciem pieska o treści "zaadoptuj mnie wirtualnie". Po wykonaniu w/w czynności ukaże się Państwu zakładka zawierająca formularz adopcji wirtualnych oraz regulamin.

ŻYCZYMY SAMYCH PRZYJEMNOŚCI Z ADOPTOWANYM PUPILEM!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

WIRTUALNE ADOPCJE W KALISZU 8 lata 10 miesiąc temu #9253

  • szczepan
  • szczepan Avatar
To Tamagochi już nie jest jazzy ? :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena