Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Park rekreacji dzieci i młodzieży w Sieradzu

Park rekreacji dzieci i młodzieży w Sieradzu 8 lata 11 miesiąc temu #11021

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
Park na osiedlu Klonowym już od dłuższego czasu jest miejscem realizowania inwestycji pod nazwą „Park rekreacji dzieci i młodzieży w Sieradzu”. To w jego ramach wybudowano tam skatepark, czyli miejsce, w którym można trenować jazdę na rowerach, rolkach i deskorolce. Amatorzy sportów ekstremalnych mają więc coś dla siebie.
Efekty kolejnych etapów budowy kompleksu będą już przeznaczone dla szerszego grona odbiorców, nie tylko dla tych, którzy lubią mocne wrażenia związane z pokonywaniem karkołomnych torów przeszkód. Na os. Klonowym powstanie bowiem duży plac zabaw, a w dalszej kolejności (w przyszłym roku) boisko do piłki nożnej. Całość inwestycji, obejmującej również infrastrukturę obiektów, a więc m.in. chodniki i alejki, będzie kosztować dwa miliony 196 tysięcy 305 złotych. Jej realizacja ma się zakończyć do 2011 roku, przy czym jeszcze w tym roku na budowę placu zabaw Miasto wyda 75 tysięcy złotych.

Źródło: http://www.siedemdni.pl/news.php?id=5977
Co ze skateparkiem?
Przedłuża się czas realizacji budowy "Park rekreacji dzieci i młodzieży w Sieradzu". W ramach tej inwestycji na osiedlu Klonowym miał powstać skatepark. Jak się okazuje wizja organizacji miasta dotycząca obiektu różni się od tej zaproponowanej przez projektodawcę.

Skatepark ma być największym kompleksem rekreacyjnym w mieście, służącym dzieciom i młodzieży. Projekt obejmuje m.in. odgrodzenie nowego placu zabaw od istniejącej tam górki murem. I na to magistrat nie wyraża zgody. Oznaczałoby to konieczność ograniczenia dostępu górki, która zimą jest główną atrakcją dla dzieci. Przedstawiciele sieradzkiego Urzędu Miasta twierdzą, że można było całość inaczej zorganizować tym bardziej, że miejsca jest wystarczająco dużo. Prace przy budowie parku mają ruszyć jeszcze w tym roku. Urząd Miasta Sieradz zabezpieczył na ten cel 75 tysięcy zł. Cała inwestycja obejmująca również budowę boiska do piłki nożnej a także chodniki i alejki ma kosztować ponad 2 miliony zł. Realizacja ma się zakończyć do 2011 roku. Niebawem ma też ruszyć przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji.

Źródło: http://www.nasze.fm/index.php?a=news&b=1790
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena