Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nowocześniej w sieradzkim szpitalu. Intymniej na porodówce

Nowocześniej w sieradzkim szpitalu. Intymniej na porodówce 8 lata 9 miesiąc temu #12357

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
Nowocześniej w sieradzkim szpitalu. Intymniej na porodówce

Oddział Ginekologiczno-Położniczy Zakładu Opieki Zdrowotnej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu przechodzi zmiany. Unowocześniono jego zaplecze sprzętowe i lokalowe, trwają remonty oraz modernizacje.

O tym, na czym polegają zmiany i jak będzie wyglądał oddział po ich zakończeniu, mówi jego ordynator, Marek Wyduba:

Oddaliśmy do użytku nową porodówkę, składającą się z pokoi porodowych, w każdym z nich jest stanowisko do rodzenia, następnie kącik dla rodziny. Każdy pokój ma oddzielną łazienkę, zapewnia to odpowiednią intymność kobiecie rodzącej. Oczywiście zmienił się też wystrój pokoi porodowych, dobór kolorów.

Jest to ogromny krok na przód, gdyż z olbrzymiej sali porodowej, w której znajdowały się cztery stanowiska i o jakiejkolwiek intymności nie było mowy, bo kobiety widziały i słyszały siebie nawzajem, oddział przeszedł do jednoosobowych pokoi porodowych. To zapewnia rodzącym maksymalną intymność, a co za tym idzie, większy komfort psychiczny podczas rodzenia.

Źródło: http://www.nasze.fm/index.php?a=news&b=2236

Nie wiem jak Wam, ale aż mi się rodzić zachciało. :hahaha:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena