Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Parkt technologiczny dla Sieradza - zaproszenie na spotkanie

Parkt technologiczny dla Sieradza - zaproszenie na spotkanie 3 lata 6 miesiąc temu #26015

  • Robert_W
  • Robert_W Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
21 kwietnia w Sieradzu odbędzie się spotkanie przedstawicieli Eureka Technology Park z przedsiębiorcami i mikro-firmami. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani rozwojem swoich firm i miejsc pracy.

We wtorek – 21 kwietnia o godzinie 15:00 w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej przy ulicy Pułaskiego 5 odbędzie się spotkanie organizowane przez Eureka Technology Park z Konstantynowa Łódzkiego dla przedsiębiorców, mikro przedsiębiorców i planujących biznes z Sieradza i okolic. Spotkanie poświęcone będzie skutecznej strategii budowania trwałej przewagi konkurencyjnej firmy w oparciu o inwestycje w innowacje, zasoby ludzkie i nowoczesne technologie IT. Uczestnicy spotkania zapoznają się mechanizmami pozyskiwania środków na finansowanie działalności poznają korzyści współpracy z parkiem technologicznym – m.in. odpisy podatkowe sięgające 55%, wsparcie doradcze ekspertów i pomoc, dla zainteresowanych po spotkaniu przeprowadzane będą audyty innowacyjności.

Na spotkanie można się zarejestrować na stronie www.park-technologiczny.eu oraz telefonicznie pod numerem 660404045.

Zapraszam zainteresowanych jak i osoby, które dopiero planują swój biznes, a po spotkaniu małe "co nieco" przy kawie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena