Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1
 • 2
 • 3

TEMAT: temat dla tatki;-)

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13345

 • zodiak72
 • zodiak72 Avatar
 • Wylogowany
 • To wcale nie spamer
 • Posty: 804
 • Oklaski: 0
Raczej nie sądzę, by zechciał się do poniższych treści ustosunkowywać, wszak jest ignorantem. Pozabiblijnym, ale jednak ignorantem;-)

Zawsze jednak ktoś coś dla siebie z tego wyczyta. Opinia o baptystach, czyli takich, jakby tatkowych braciach w chrystusie:

Zapiski Papisty

poniedziałek, 28 stycznia 2008
Dlaczego (niektórzy) protestanci myślą po sekciarsku?

A czy w ogóle tak myślą? Po prawie rocznym flircie z protestantyzmem mogę śmiało powiedzieć, że tak. Nie chodzi mi oczywiście o historyczne Kościoły protestanckie, jak np. Kościół Ewangelicko-Augsburski. Przynależność do nich jest w Polsce motywowana jak mi się wydaje głównie tradycją rodzinną. Pisać będę o tzw. kościołach ewangelikalnych, które prowadzą działalność także i w naszym kraju.

Sam przez pewien czas uczęszczałem na nabożeństwa do baptystów, należących do tego właśnie nurtu i jako o ludziach złego słowa nie jestem w stanie o nich powiedzieć. Zaznaczam od razu, że z rzeczami o których piszę, u nich się akurat nie zetknąłem. Raczej dotyczy to kontaktów internetowych, na różnych protestanckich forach, kiedy to gwarantowana przez tę formę komunikacji anonimowość prowadzi do większej bezpośredniości w wyrażaniu poglądów.

Ewangelikalni protestanci bardzo boleją nad dominacją katolicyzmu w naszym kraju i dyskryminacją innych wyznań. Bardzo nieufnie podchodzą też do procesu ekumenizmu z udziałem Kościoła katolickiego, twierdząc, że prowadzi on do powrotu pod "jarzmo Rzymu". Ewangelikalni bardzo złoszczą się, gdy Kościół katolicki określa się jako jedyny prawdziwy Kościół. Sami jednak, co zazwyczaj trzeba czytać między wierszami (choć czasem temu i owemu protestantowi wymknie się to explicite) uważają się za jedynych prawdziwych chrześcijan. W niektórych tekstach pisanych przez przedstawicieli tych środowisk słowo "chrześcijanin" używane jest praktycznie jako synonim ewangelikalnego, co sugeruje, że katolicy, prawosławni czy nawet ewangelicy prawdziwymi chrześcijanami nie są.

Ba, na katolicką nietolerancę można ponarzekać, ale samemu tolerancji nie trzeba okazywać. Widać to choćby po tym, że protestanci, sami będąc heretykami (chodzi mi o słownikową definicję tego słowa, a nie o obrażanie kogoś) oskarżają Kościół powszechny o... herezję! Na jednym z forów kilku uczestników prowadziło nawet akcję "Uwolnić to forum od herezji katolickiej", domagając się swoistego forumowego apartheidu dla katolików. Powszechne są określenia obraźliwe - np. "Maryjka" o Najświętszej Marii Pannie, "modlitwa do trupków" o wstawiennictwie świętych itp. Antykatolicyzm wyraża się też w antyklerykalizmie, dorównującym temu znanemu z takich szmatławców jak "Nie" czy "Fakty i Mity". Prócz tego środowisko to charakteryzuje się daleko idącą moralnością Kalego. Protestant ma prawo powiedzieć i napisać o Kościele katolickim wszystko, nawet najbardziej ohydne oszczerstwo, natomiast jeśli katolik ośmieli się skrytykować jakiegoś protestanta to jest to traktowane jako akt prześladowania....

O czymś takim, jak wybieranie sobie wyrwanych z kontekstu cytatów z Biblii i podpieranie się akurat nimi, przy ignorowaniu innych, nie piszę, gdyż jest to w mojej opinii nieuchronna konsekwencja zasady sola scriptura, zresztą protestanckim interpretacjom Biblii zamierzam poświęcić osobną notkę wkrótce. O purytańskiej drętwocie też - wkońcu co kto lubi.

Wspomniałem o protestanckiej interpretacji ekumenizmu. Ale ja wcale nie rozumiem, czemu oni się smucą tym, że nie będą mieli wspólnoty z Kościołem katolickim. W końcu jest on przez nich uważany za ni mniej ni więcej, tylko... opisaną w Apokalipsie nierządnicę babilońską, papieże to antychryści, Kościół katolicki to zwodnicza i zbrodnicza organizacja itp. Nie proszę Państwa, nie piszę o marginesie fanatyków. Takie są opinie większości użytkowników na wydawało się kiedyś że reprezentatywnym dla polskiego ewangelikalizmu serwisie protestanci.org!

Im dalej tym kwiatków więcej - katolicyzm to wymysł demonów rodem ze starożytnego Wschodu, każde objawienie maryjne jest zwodzeniem szatańskim, papieże to nekromanci i okultyści, palenie tytoniu to grzech, ba - nawet choinka bożonarodzeniowa to symbol pogański, więc kultywowanie tradycji świętecznych to oddawanie czci demonom.

Zaskakująca mieszanka - antykatolicyzm jak od Urbana, fundamentalizm biblijny oparty na literalnym rozumieniu wyrwanych z kontekstu fragmentów Biblii i jeszcze dziwaczne teorie, które bardziej kojarzą się ze Świadkami Jehowy czy co bardziej "odjechanymi" odłamami adwentystów niż z Kościołami protestanckimi. Większość osób wygłaszających takie poglądy to ludzie, którzy kiedyś (formalnie) należeli do Kościoła katolickiego, z jakichś powodów odeszli od niego, a teraz z ogromną nienawiścią opluwają swoją Matkę-Kościół. Wydaje mi się, że ludzie urodzeni w rodzinach protestanckich i wychowani w dziedzictwie reformacji nie są aż tak nienawistni i oszołomscy niż ci neoficcy apostaci, najczęściej mający - zdaję się - problemy z własną osobowością, ale to tylko moja teoria.

Módlmy się o nawrócenie tych heretyków. To jest możliwe, skoro kiedyś byłem do nich podobny.

Myślę, że powyższy tekst może jawić się jako trochę niesprawiedliwy. Zastosowałem zasadę pars pro toto. Ogół protestantów tak nie myśli. To radykalnie antykatolickie sekciarstwo to margines, chociaż bardzo krzykliwy i widoczny. Na pewno nie myślą tak przedstawiciele historycznych Kościołów protestanckich, choć one zdaje sie wpadły w inne zwyrodnienia - spowodowane zbytnim liberalizmem. Na pewno nie myślą tak baptyści, do których zachowałem ogromny szacunek - to bezsprzecznie najsympatyczniejszy i chyba najmniej sekciarski z Kościołów protestanckich. Zresztą, chociaż sam odnalazłem się jako katolicki tradycjonalista, to uznaję się za człowieka nowonarodzonego - choć niekoniecznie w takim sensie, jak rozumieją to chrześcijanie ewangelikalni. Zdecydowana większość protestantów to porządni i szczerze miłujący Boga ludzie - chociaż omotani zwodniczymi, heretyckimi naukami. Powinniśmy się za nich modlić. Ba, nawet ci obłedni bluźniercy szczerze kochają Boga i wierzą, że spełniają jego wolę. Za nich powinniśmy modlić się jeszcze gorliwiej.

+

Virgo potens, quae cunctas haereses sola interemisti in universo mundo, orbem christianum a laqueis diaboli libera et respice ad animas diabolica fraude deceptas, ut omni heretica pravitate deposita, errantium corda respiscant et ad veritatis catholicae redeant unitatem, te intercedente ad Dominum nostrum Jesum Christum Filium tuum, qui vivit et regnat cum Deo Patre in unitate Spiritus Sancti Deus per omnia saecula saeculorum. Amen.

Panno przemożna, która wyniszczyłaś wszystkie herezje całego świata, wyzwól świat chrześcijański z sideł szatańskich i wejrzyj łaskawie na dusze, zdradą szatańską zwiedzione, aby porzuciwszy wszelką przewrotność heretycką serca błądzących upamiętały się i do jedności prawdy katolickiej wróciły, za Twoim wstawieniem się do Pana naszego Jezusa Chrystusa Syna Bożego, który z Bogiem Ojcem żyje i króluje w jedności Ducha Świętego Bóg po wszystkie wieki wieków. Amen.
Autor: Papista o 20:57
Etykiety: protestanci


zrodlo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13349

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
Jeżeli mam się do tego wszystkiego ustosunkować, to przejdź do konkretów.
Przedstaw cytaty biblijne, które usprawiedliwiają, uzasadniają odstępstwa Watykanistów. W powyższym tekście Watykanista żali się, że uprawia różne rzeczy, za które jest krytykowany przez chrześcijan ewangelicznych. No to podaj biblijne uzasadnienie potwierdzające poprawność u Watykanistów tego, co ewangeliczni krytykują.
Jeżeli nie potrafisz tego rzeczowo, biblijnie uzasadnić, to właściwie nie mamy o czym w tym temacie dyskutować, bo nie posiadasz wiedzy w temacie, który próbujesz uruchomoć, w którym próbujesz zabierać głos. A właściwie nie zabierasz nawet głosu, bo w ostatnim czasie zdając sobie sprawę ze swojej bezsilności i bezradności w dyskusjach ze mną sprowadzasz wszystko do wklejania w kółko tych samych tektów i to w dodatku nie na temat.
Albo jesteś intelektualnie niewydolny i żałośnie próbujesz zaistnieć i zabłysnąć, albo jesteś pod wpływem mało inteligentnych demonów, które w konfrontacji z Bożym Słowem są po prostu bezsilne i nie są w stanie skutecznie podpuścić Cię do w miarę rzeczowej dyskusji.

Jeżeli Bóg pozwoli, to postaram się biblijnie uzasadniać te różne zagadnienia, ale nie na łapu capu, ale w konkretnych tematach.

A póki co, nie liczę na to, że będziesz w stanie się wykazać...
Dzieje Apostolskie 2,38
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13352

 • zodiak72
 • zodiak72 Avatar
 • Wylogowany
 • To wcale nie spamer
 • Posty: 804
 • Oklaski: 0
Jeżeli mam się do tego wszystkiego ustosunkować, to przejdź do konkretów.
Przedstaw cytaty biblijne, które usprawiedliwiają, uzasadniają odstępstwa Watykanistów. W powyższym tekście Watykanista żali się, że uprawia różne rzeczy, za które jest krytykowany przez chrześcijan ewangelicznych. No to podaj biblijne uzasadnienie potwierdzające poprawność u Watykanistów tego, co ewangeliczni krytykują.

1. O to musisz poprosić autora tego tekstu. Jeżeli oczywiście czujesz się na silach;-) Jeżeli nie czujesz się na silach, będę miał prawo wnioskować, że do uprawiania twojej demagogii czujesz się na silach jedynie w stosunku do pogan, jak ich nazywasz;-) Gdy w gruncie rzeczy sam jesteś poganinem, co ci już udowodnilem;-)) Masz podane zrodlo;-) Tak więc czekam na pojawienie się na stronie tego autrora twoich komentarzy, ignorancie pozabiblijny;-)

Jeżeli nie potrafisz tego rzeczowo, biblijnie uzasadnić, to właściwie nie mamy o czym w tym temacie dyskutować, bo nie posiadasz wiedzy w temacie, który próbujesz uruchomoć, w którym próbujesz zabierać głos.

O rzeczowej dyskusji w twoim przypadku-samouka, grzesznika (pogarda dla innych) i hipokryty (zarzucasz innym życie w grzechu, a sam w nim żyjesz, hehe) - nie ma mowy. Nie dorosłeś do rzeczowej dyskusji, nie mialeś GDZIE i OD KOGO nauczyć się definicji rzeczowości. Bo rzeczowość dyskusji to nie tylko płaszczyzna biblijna, pseudochrzescijaninie;-) Tak więc zacznij robić porządki na swoim ogrodku, zanim zaczniesz wytykać nieporządki za miedzą. Masz JESZCZE czas;-)

A właściwie nie zabierasz nawet głosu, bo w ostatnim czasie zdając sobie sprawę ze swojej bezsilności i bezradności w dyskusjach ze mną sprowadzasz wszystko do wklejania w kółko tych samych tektów i to w dodatku nie na temat.

Zabieram głos, tworzę nowe wątki, mogłbym mnożyć takie klopotliwe dla ciebie wątki, pseudochrzescijaninie, w zasadzie w nieskonczoność. Jestem w tym dobry, uwierz mi;-) Niestety - muszę, chyba w przeciwienstwie do ciebie, dzielić swoj cenny czas również na inne sprawy, daleko wazniejsze dla mnie, niż udowadnianie, czyja religia jest SLUSZNIEJSZA;-)) Wklejanie na okrąglo tych samych tekstów jest celowym moim zamierzeniem. Tym bardziej celowy, jeżeli treści, jakie zawierają te na okrąglo wklejane wypowiedzi są tak skonstruowane, że dla ciebie nie do przetrawienia, biedaku;-))) Dla ciebie strawny jest tylko jeden rodzaj strawy: biblia. A zbyt jednostajne odżywianie się prowadzi do anemii. Parafrazując to - ty jesteś takim intelektualnym anemikiem;-) I to na wlasne zycznienie. Od ciebie tylko zależy, czy wyjdziesz z anemii, czy zejdziesz;-)))

Albo jesteś intelektualnie niewydolny i żałośnie próbujesz zaistnieć i zabłysnąć, albo jesteś pod wpływem mało inteligentnych demonów, które w konfrontacji z Bożym Słowem są po prostu bezsilne i nie są w stanie skutecznie podpuścić Cię do w miarę rzeczowej dyskusji.

Ja nie próbuję, ja tu ISTNIEJĘ. Tego, czy blyszczę, nie wiem;-)) Nie dbam o to. Ważniejsze jest dla mnie co innego: przez cały czas uprawniania gadek z tobą (bo tego nie można nazwać dyskusją, gdyż ty nie jesteś dyskutantem na moim poziomie) - nie ma u mnie konfliktu sumienia. Jestem caly czas w zgodzie z wlasnym sumieniem;-)) Dopoki tak będzie - dopoty będziesz mial ze mną problem a twoje wytlumaczenia mojego podejscia nie będą mialy dla mnie znaczenia.
Jeżeli Bóg pozwoli, to postaram się biblijnie uzasadniać te różne zagadnienia, ale nie na łapu capu, ale w konkretnych tematach.

Ty boga w to nie mieszaj, on nie ma tu nic do rzeczy;-) Masz zadane bardzo konkretne tematy do wykazania się w dyskusji z kimś, kto też rzekomo mieni się być chrzescijaninem - to rusz d**ę, wysil umysł - a ja, jako poganin (wg ciebie) z dziada pradziada - postoję z boku i przypatrze się EFEKTOM;-) Masz podany link do bloga tego czlowieka - qwięc do dziela, wykaż się , może go jeszcze raz nawrocisz na cieple zielonoświątkowe łono;-)))
A póki co, nie liczę na to, że będziesz w stanie się wykazać...
Niestety to samo mogę powiedzieć o tobie. O filozofach 'szumiałeś', o bratowej i zborze, o dziwkach przy szosie i o wielu innych rzeczach .... a to byl jedynie duży szum;-))
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13355

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
zodiak72 napisał:
Masz podany link do bloga tego czlowieka - qwięc do dziela, wykaż się , może go jeszcze raz nawrocisz na cieple zielonoświątkowe łono;-)))

Jeżeli masz chęć oglądać moją dyskusję z tamtym człowiekiem, to zaproś go na to forum.
Dzieje Apostolskie 2,38
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13356

 • zodiak72
 • zodiak72 Avatar
 • Wylogowany
 • To wcale nie spamer
 • Posty: 804
 • Oklaski: 0
Zrobię to, jeśli znajdę e-mail do niego, lub jakąś inną mozliwość kontaktu. Masz to jak w banku;-) Inna sprawa - czy on zechce zajrzeć tu. Dlaczego boisz się wejść ze swymi twierdzeniami na jego podworko? Jak to się ma do tego, co wielokrotnie TUTAJ powtarzaleś: że jesteś gotowy na konfrontację swych poglądów?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13357

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
Jest to forum założone głównie z myślą o mieszkańcach Sieradza. I pisuję na tym forum, gdyż podoba mi się postawa Czikena, założyciela tego forum. A wiem, że moje -dla wielu kontrowersyjne, wpisy trochę nakręcają to forum, to trwam na tym forum.
Poza tym Bóg przysłam mnie na misję do Sieradza, tak więc staram się posługiwać mieszkańcom Sieradza i okolic. A jeżeli zacznę pisywać po całej Polsce, to małe są szanse, że mieszkańcy Sieradza dotrą na tamte fora. A Sieradz jest pustynią ewangeliczną i Bóg pragnie, aby pomóc Sieradzanom odebrać zbawienie.
Z Twojej strony widzę działania które nie mają na celu poszukiwanie prawdy, a Twoim podstawowym zadaniem jest wprowadzanie zamieszania, przy ubocznym pragnieniu; wzbudzenia podziwu dla siebie. Co do diabelskiej przebiegłości nie podziwiam jej. Jestem po prostu świadomy, że rogacizna podesłała Cię, aby posługiwać się Tobą w celu zakłócenia poruszanej w moich tematach treści.

Co do wchodzenia na podwórka Watykanistów; proponuję zorganizować publiczne spotkanie dla wszystkich księży z Sieradza, a ja usiądę sam. I zobaczymy, czy się jakikolwiek z nich odważy na konfrontację. Jeszcze się nie spotkałem z żadnym księdzem, który by usiadł do publicznej dyskusji z jakimś pastorem z biblijnego kościoła. Po krótkiej rozmowie ze mną wszyscy uciekają.
Pisywałem kilkakrotnie na forach Watykanistów i albo wycinali moje niewygodne dla nich wpisy (inkwizycja), albo pomijali milczeniem. Ostatnio jeden z księży ze Szczecina wił się jak piskorz; jak by sie mnie pozbyć ze swojego bloga. Z Krakowa jeden klijent wogóle usunął mnie z forum, bo za dużo pisałem o Piśmie Świętym i te wpisy za bardzo demaskowały odstępstwa Watykanistów.

Ostatnio chodzący po kolędzie sukienkowy gdy nie zastał na stole solonej wody i pędzla, to po krótkiej chwili uciekł, bo nie potrafił rozmawiać ze mną. Był totalnie zdezorientowany i zagubiony.

Żaden problem, aby zaprosić do tej tematyki na forum jakiegoś sukienkowego, katechetę...
Kiedyś rozmawiałem z młodzieżą w centrum koło Hermesa i gdy przechodził obok nas ich katecheta ze szkoły, poprosili go, aby porozmawiał ze mną przy nich, bo sami nie mieli wiedzy. Nawet nie podszedł, tylko gdy się dowiedział z kim rozmawiają - uciekł.

Ostatnio jeden z moich podopiecznych chciał porozmawiać z księdzem w swojej parafii w miejscowości, gdzie mieszka. Za pierwszym razem ksiądz trochę porozmawiał. Za drugim razem, gdy poszedł do księdza, to ten gdy zobaczył przez lufcik kto przyszedł, to nie chciał mu otworzyć. Co ciekawe, to gdy najpierw powiedział mu z jakim kościołem zaczął mieć do czynienia, to proboszcz powiedział mu, że to kościół chrześcijański. A po krótkiej rozmowie jednak stwierdził, że to jest sekta. Gdy okoliczny alkoholik przychodził do niego po dychę na wynalazek, to mu dychę dawał. Gdy po kontakcie ze mną ten alkoholik - już trzeźwy, poszedł do tego proboszcza, aby mu pomógł w trwaniu w trzeźwości, to nie chciał z nim gadać.
Znam relację z tej samej miejscowości, gdy jeden z moich znajomych po zetknięciu się z moim kościołem próbował się coś dowiedzieć od proboszcza co to jest za kościół... Proboszcz odpowiedział mu - cytuję: "To są tacy Spartanie Biblii."
Gdy w innej miejscowości rodzice wzięli syna do proboszcza z kościoła garnizonowego, aby skonfrontować młodego syna i odwieść go od zmiany kościoła, to proboszcz powiedział im, że gdyby miał takich 50-ciu w swojej parafii, to by zdobył miasto (ponad 100 tysięczne) dla Chrystusa.

Jeżeli chcesz, abym dyskutował z Tobą, to nie licz, że będę zabierał głos na tematy odbiegające od założonego tematu.

Chcesz dyskutować ze mną na tematy odstępstwa Krk od Pisma Świętego? No to załóż taki temat, to mogę o tym też trochę napisać.
Dzieje Apostolskie 2,38
Ostatnio zmieniany: 8 lata 7 miesiąc temu przez tatko.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13359

 • ChiKenn
 • ChiKenn Avatar
 • Wylogowany
 • Sieradzanin pełną gębą
 • Posty: 2528
 • Oklaski: 1
tatko napisał:
I pisuję na tym forum, gdyż podoba mi się postawa Czikena, założyciela tego forum.

co prawda nie czytam tego tematu, wiec nie bardzo wiem o co w nim chodzi, ale ze tutaj rzucil mi sie w oczy moj nick to przeczytalem az caly akapit :D moge spytac co Ci sie w mojej postawie tak podoba? :lol2:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13361

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
Mimo że nie jesteś biblijnym chrześcijaninem, to potrafisz nie przeszkadzać.
Jeżeli zabierasz głos, to zawsze jest on związany z danym tematem.
Biorąc pod uwagę Twoją "neutralność" religijną nie wycinasz tematów niewygodnych dla określonej grupy religijnej.
Podoba mi się to, że nie banujesz zodiaka pomimo że nie potrafi trzymać się zapodanego tematu. Szczególnie godna pochwały jest cierpliwośc w sytuacjach, gdy zodiak taśmowo wkleja te same teksty wielokrotnie i to zupełnie nie na temat, a Ty to wytrzymujesz i w swojej wyrozumiałości nawet go nie napominasz.

A przyjdzie czas, to i sam zaczniesz zwiastować Ewngelię na tym forum. Ale to jeszcze wymaga trochę cierpliwości.
Dzieje Apostolskie 2,38
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13363

 • Anonymous
 • Anonymous Avatar
tatko napisał:
A przyjdzie czas, to i sam zaczniesz zwiastować Ewngelię na tym forum. Ale to jeszcze wymaga trochę cierpliwości.

Tatko zgadzam się i gorąco sie modlę aby twoje marzenie o Czikenie się spełniło. Szczerze pragnę doczekać tej chwili i być świadkiem zwiastowania Czikena ! :amen:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 7 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13366

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
jasiek054 napisał:
Tatko zgadzam się i gorąco sie modlę aby twoje marzenie o Czikenie się spełniło. Szczerze pragnę doczekać tej chwili i być świadkiem zwiastowania Czikena !

Cieszę się, że grono zwolenników Ewangelii powiększa się. I nie tylko tych na forum.
Dzieje Apostolskie 2,38
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13367

 • paparazzo
 • paparazzo Avatar
 • Wylogowany
 • To wcale nie spamer
 • Posty: 386
 • Oklaski: 3
tatko napisał:
A przyjdzie czas, to i sam zaczniesz zwiastować Ewngelię na tym forum. Ale to jeszcze wymaga trochę cierpliwości.

Dawka śmiechu "od rana" nie jest zła ;) :hahaha:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13372

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
Widzisz, droga aparatko, gdy byłem w takim rozrywkowym wieku i zajrzałem do zboru, to ludzie którzy znali mnie z mojego życia stwierdzili, "że jak on się nawróci, to będzie cud". No i jak widać, cuda się zdarzają.

W tym tygodniu miałem ciekawe doświadczenie. Rozmawiałem z jedną kobietą, która otwarta była na Ewangelie. Po kilku minutach rozmowy powiedziała że coś jej się ciepło zrobiło, a po dalszych kilku minutach stwierdziła, że musi iść, bo coś się dzieje z jej nogami i boi się, że nie dojdzie. Tak moc Ducha Świętego zstąpiła na nią i to bez mojej modlitwy, tylko podczas samej rozmowy o Bogu.
kilka tygodni wcześniej podobnie doznała mocy Ducha Świętego jedna młodsza trochę od tej ostatniej. Tyle że było to w czasie modlitwy o nią i w pewnym momencie patrząc na mnie błagalnym wzrokiem spytała, czy może usiąść, bo nie ma siły stać.
Tak to duch Święty działa w Sieradzu i okolicach.
Oczywiście dla wielu ludzi jest to nieprawdopodobne i będą temu przeczyć, ale skonfrontować swoje przekonania z mocą Boga boją się. tak to się dzieje od wieków.
Dzieje Apostolskie 2,38
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13379

 • Adamek29
 • Adamek29 Avatar
Oj tatko, jak czytam te niesamowite opowieści o spotkaniu z Duchem... aż się włos na głowie jeży :twisted2: Może Ty na te niewiasty zesłałeś ale nie Ducha Świętego, a jakie inne licho z ciemnej strony mocy skoro kobity nagle się źle poczuły i z nóg się osuwały. :twisted:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13385

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
Może być i tak, jak piszesz. tylko jak to sprawdzić?
Dzieje Apostolskie 2,38
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

temat dla tatki;-) 8 lata 7 miesiąc temu #13386

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
Spróbujcie obejrzeć na tube; Zobacz jak działa moc Ducha Świętego
Dzieje Apostolskie 2,38
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
 • Strona:
 • 1
 • 2
 • 3
Zasilane przez Forum Kunena