Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: weryfikacja wiedzy kapelana;-)

weryfikacja wiedzy kapelana;-) 8 lata 3 miesiąc temu #13890

 • zodiak72
 • zodiak72 Avatar
 • Wylogowany
 • To wcale nie spamer
 • Posty: 804
 • Oklaski: 0
Za 2 tygodnie mija, starcze, termin, jaki ci wyznaczylem rok temu na poddanie się weryfikacji;-) Tak gwoli przypomnienia wklejam ci pytanka egzaminacyjne, od których uciekłeś (co mnie zresztą nie dziwi):
Cytat:
Cytat:
Czemu tylko pięć przykładów? Czyżby większa ilość przekraczała Twoją zdolność percepcji? Podejrzewam że tak, gdyż już wcześniej zdradziłeś się, że niektórych moich około jednostronicowych wpisów nie potrafiłeś przeczytać.

Mam dla Ciebie pewne bardzo trudne wezwanie!

Zaproponuję Ci 12 dziedzin, z których według własnego uznania wybierzesz sobie jedną. A ja dla powiększenia Twoich szans na kłótliwość - w tej jednej z wybranych przez Ciebie dziedzin podam Ci 12 przykładów normalności biblijnej! Podołasz temu zadaniu?
Jak łatwo się zorientować mam dla Ciebie propozycję 12x12 przykładów a nie jakieś tam 5 przykładów. Wybieraj!

Proponowane dziedziny:
1. Pojęcie Osoby Boga,
2. Sposoby i formy relacji z Bogiem,
3. Kult Boga
4. Relacja odnośnie traktowanie rodziców przez dzieci
5. Zabijanie, krzywdzenie innych ludzi
6. Zagadnienie seksu
7. Zagadnienia uczciwości, nieuczciwości,
8. Zagadnienie mówienia prawdy lub kłamstwa,
9. Zagadnienie pożądliwości,
10. Zagadnienie ewolucji lub stworzenia,
11. Zagadnienie życia "na full", lub ograniczenia w pełnym życiu,
12. Cel życia człowieka.
_________________
Ew.Jana 3,16

wątek ze strony:
http://www.umsieradz.pl/forum/viewtopic.php?t=987

Burzysz porządek rzeczy tatko;-) To TY zdajesz egzamin, a JA jestem egzaminatorem. Tak więc to ja określam zakres tematyczny, a nie ty;-)

Przygotowalem naprędce 24 (12x2) pytania egzaminacyjne dla ciebie (polubiłem liczbę 12;-)). Nie chcialeś odpowiedzieć na 5 pytań, będziesz na własne życzenie odpowiadał na 24, jeśli oczywiście przystąpisz do egzaminu. Bo wiesz: u mnie niestety nie ma poprawek, 'warunków' i 'komisów') Zgodnie z twoim życzeniem, studencie, liczę na podanie do każdego z 24 pytań - 12 odniesień tematycznych w ewangelii.

Skala ocen:
1-15 poprawnych odpowiedzi - ndst
16-18 - dst
19-21 - db
22-23 - db+
24 - bdb

czas egzaminu: 365 dni (do 26.03.2010)

tak więc, drogi studencie - czas start!


1. Pojęcie sprawiedliwości i wspolzawodnictwa w nauce moralnej Ptahhotepa - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.

2. Religia naturalna i argument z celowości w 'Fenomenie czlowieka' Pierre Teilhard de Chardina - jako dowód na istnienie Boga - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


3. Rola proroków w manicheizmie, cechy wspólne Jezusa i Zaratustry - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.

4. Kwestia sprawowania rządów nad krajem, stosunek władca-podwładny w naukach legistów (Han Fei Tsy) - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.

5. Pozycja człowieka wobec Boga, kwestia 'grzechu pierworodnego' w filozofii starożytnych Sumerów - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


6. Pojęcie i rola Boga w metafizyce kartezjańskiej - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


7. Wolność obywatelska - granice władzy społeczeństwa nad jednostką w naukach Johna Stuarta Milla - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.

8. Pojęcie sumienia u czlowieka w 'Naukach Aniego' i poglądach Echnatona - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


9. Zależność między sceptycyzmem a wiarą religijną w 'Les Pensees' Blaise'a Pascala - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


10. Istota argumentu ontologicznego a natura Boga w naukach Sw. Tomasza z Akwinu -opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.

11. Pragnienia i namiętności czlowieka w naukach Buddy - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


12. Pojęcie sprawiedliwości ekonomicznej i politycznej w poglądach Johna Rawlsa - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


13. Pojęcie duszy w poglądach Orygenesa - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


14. Istota praprzyczyny istnienia historii wszechświata u Majmonidesa - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


15. Zasady uprawiania sztuki milości w 'Kamasutrze' (z kim wolno, a z kim nie wolno) - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


16. Pozycja i rola kobiety w prawie asyryjskim w II tysiącleciu p.n.e - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


17.Pojęcie czlowieka szczęśliwego w naukach Barucha Spinozy - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


18, Kwestia sposobu sprawowania rządów nad społeczeństwem w poglądach Platona - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.

19. Przyczyny istnienia wierzeń religijnych w teoriach psychologicznych Nietzschego - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.

20. Kwestia zemsty rodowej w hetyckim zbiorze rad króla Telepinu z XVI w p.n.e. - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.

21. Cel istnienia Boga jako istoty nierozpoznawalnej wg Sorena Kierkegaarda - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


22. Podstawy wierzeń religijnych u ludzi "pozbawionych skrupułów" i ludzi "kruchych i wrażliwych" w kontekście pragmatyzmu Wiliama Jamesa - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.


23. Boski determinizm i kwestia wolnej woli człowieka w poglądach Jonathana Edwardsa - opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.

24.Istota moralności: związek między moralnością a uczuciami i sklonnościami wedle Immanuela Kanta -opisz i dokonaj porownania z tresciami Starego i Nowego Testamentu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

weryfikacja wiedzy kapelana;-) 8 lata 3 miesiąc temu #13893

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
zodiak72 napisał:
Burzysz porządek rzeczy tatko;-) To TY zdajesz egzamin, a JA jestem egzaminatorem

Gardzę tobą i twoimi poglądami, twoimi demonami, twoją religią, twoimi uzdrowieniami i twoim bogiem;-) A gardzę tym wszystkim

Nie oczekuj ode mnie w stosunku do swojej osoby niczego innego, jak pogardy

Jeżeli za wyzwisko pod swoim adresem uważasz slowo 'dureń' - to z chęcią je powtórzę: to jest moja opinia o tobie, ty po prostu jesteś zaimpregnowanym na empiryzm durniem;-) To jest moje osobiste zdanie o tobie


Nie tatko, ja jestem po prostu bardzo wytrwały, uparty, pamiętliwy i złośliwy

Ja o biblii nie wspominam (prawie), najczęściej piszę o TOBIE i do CIEBIE. Tym samym spłycam basen, w którym jesteś w stanie się poruszać. Ograniczam ci pole manewru

JA przyznaję bez ogródek, że biblia mnie nie obchodzi i do niej 'nie chodzę';-) Choć stoi 2 m ode mnie.
zodiak72 napisał:
Za 2 tygodnie mija, starcze, termin, jaki ci wyznaczylem rok temu na poddanie się weryfikacji

Do jakiego poziomu musiałbym się zniżyć poddając się niby egzaminatorowi na powyższym poziomie? Tym bardziej z jego nieznajomością Bożego Slowa i lekceważącego stosunku do interlekutora i do Boga?
Dzieje Apostolskie 2,38
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc temu przez tatko.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

weryfikacja wiedzy kapelana;-) 8 lata 3 miesiąc temu #13903

 • zodiak72
 • zodiak72 Avatar
 • Wylogowany
 • To wcale nie spamer
 • Posty: 804
 • Oklaski: 0
tatko napisał:
Do jakiego poziomu musiałbym się zniżyć poddając się niby egzaminatorowi na powyższym poziomie? Tym bardziej z jego nieznajomością Bożego Slowa i lekceważącego stosunku do interlekutora i do Boga?

O tym, że tobą pogardzam, dowiedziałeś się dobre pól roku PO tchórzliwej ucieczce od w/w próby weryfikacji stanu wiedzy kapelana;-)) Skąd więc teraz takie argumenty u kapelana? Nie mnie nawet podejmować prób wyjaśnienia tego;-))

Ja natomiast bardzo chętnie sfruwam do twojego poziomu nietolerancji. Żeby poczuć choć przez chwilę tę woń nietolerancji, którą cuchniesz na kilometr, kapelanie;-) I nawet dezodorant ewangelii nie jest w stanie zredukować tego smrodu;-)

Masz jeszcze parę dni do minięcia terminu zaliczenia, kapelanie. Może weź urlop, jakieś korepetycje i .... będzie dobrze, zaliczysz sesję u mnie;-)))

To do ktorego zboru zapraszaleś bratową?

;-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

weryfikacja wiedzy kapelana;-) 7 lata 5 miesiąc temu #18285

 • Anonymous
 • Anonymous Avatar
Mundrujesz sie zodiak, ale sam wiadomości nie masz. Tatko jak porusza jakiś temat, to w nim pisze. Ty mądralo zadałeś niby prace domową, ale sam jej nie potrafisz napisać. Tym bardziej sprawdzić. Jak się komuś chce udowodnić że on nie wie, to się trzeba samemu wykazać wiedzą w tym temacie. Śmiszny jesteś zodiak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena