Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1
 • 2

TEMAT: Naukowy kreacjonizm

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23665

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
A słowo ciałem się stało, czyli jak nauka potwierdza istnienie Boga.

ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM
To będzie ciężki cios dla ateistów, naprawdę im współczuję.

Rosyjski biofizyk i biolog molekularny Piotr Garjajev wraz ze współpracownikami zadali potworny choć dobroduszny cios ateistom. Wsparli z resztą w tym obszarze swojego amerykańskiego kolegę naukowca biologa – Bruca Liptona oraz innych podążających tą drogą światowych naukowców. Szczęść im Panie Boże.

Nad czym w takim razie pracowali rosyjscy naukowcy i ich koledzy na całym świecie? Nad DNA. Dokładnie rzecz biorąc nad tymi 90% DNA które przez mainstreamową naukę są obecnie traktowane jako śmieć i coś niepotrzebnego. Jest tak, ponieważ tylko 10% DNA jest używane do budowy protein. To właśnie tą częścią zajmuje się zachodnia nauka, i tylko te geny są poddawane badaniom i kategoryzacji. Rosyjscy naukowcy udowodnili jednak, że natura nie jest tak „bezmyślna” – połączone zespoły lingwistów i genetyków przebadały te 90% „śmieci”. Rezultaty tych badań i wnioski z nich wypływające są nie tyle nawet rewolucyjne co wręcz dewastujące dla współczensej myśli Techno Homo Sapiens!

Wynika z nich, że DNA nie tylko jest odpowiedzialne za budowę naszych ciał, ale także jest bankiem danych i służy do komunikacji. Szczególnie te ”bezużyteczne” 90% kodu genetycznego kieruje się tymi samymi regułami co wszystkie ludzkie języki. Jak dotąd przebadali oni zasady składni (sposobu w jaki słowa są razem składane by tworzyć frazy i zdania), semantykę i podstawowe zasady gramatyki. Odkryli, że DNA stosuje podstawową gramatykę i ma taki zespół zasad jak nasze języki. Tak więc ludzkie języki nie pojawiły się spontanicznie, a raczej są odzwierciedleniem DNA. Zbadali także wibracyjne zachowania DNA. Generalne wnioski są następujące: żywe chromosomy funkcjonują jak holograficzne komputery posługując się endogenicznym promieniowaniem laserowym. Oznacza to np., że potrafią one wymodulować pewne zespoły częstotliwości w promieniowanie lasera i przez to wpłynąć na częstotliwość DNA, a więc na samą informację genetyczną. Z uwagi na to, że podstawowa struktura zasadowych par DNA oraz języka są takie same, odszyfrowywanie DNA jest niepotrzebne.

Do komunikacji z DNA można więc używać słów i zdań ludzkiego języka! To też udowodniono eksperymentalnie. Żywe DNA w tkance, nie in vitro, zawsze reaguje na promieniowanie laserowe, a nawet pewne częstotliwości radiowe, modulowane słowami. Tłumaczy to więc w sposób naukowy dlaczego sugestia, trening samoczynny, itp., mają taki silny wpływ na nasze ciała. Reakcja DNA na nasz język jest całkowicie naturalna. Grupa Garjajeva udowodniła na przykład, że za pomocą tej metody moża naprawić chromosomy uszkodzone promieniami rentgenowskimi. Udało im się nawet nagrać zespoły częśtotliwości odpowiedniego DNA i wysłać do innego, co spowodowało przeprogramowanie komórek w inny genom. Embriony żaby stały się embrionami salamandry, tylko dzięki transmisji wzorów częstotliwiści! W ten sposób została przekazana cała informacja, bez jakiegokolwiek cięcia i wstawiania pojedynczych genów i bez skutków ubocznych.

Nasze ciało można przeprogramować językiem, słowami i myślami. Teraz udowodniono to i wyjaśniono w sposób naukowy. Oczywiście potrzeba właściwej częstotliwości, dlatego też nie każdemu się to udaje w sposób równie silny. Aby osiągnąć świadomą komunikację z DNA, potrzebna jest praca nad sobą, aby do tego dojrzeć.

Rosjanie odkryli, że nasze DNA może powodować zaburzenia w próżni, przez co powstają zmagnetyzowane tunele czasoprzestrzenne (wormholes). Są to makroskopijne odpowiedniki tzw. mostów Einsteina-Rosena, które powstają w okolicach czarnych dziur. Te tunele łączą całkowicie różne obszary Wszechświata, przez co informacja może być przekazywana poza czasem i przestrzenią. DNA ściąga te fragmenty informacji i przekazuje je naszej świadomości. Ten sposób hiper komunikacji jest najbardziej efektywny w stanie relaksu. W stresie, w zmartwieniach czy też w stanie hiper aktywności, nasz intelekt przeciwdziała tej hiper komunikacji i powoduje, że informacja jest całkowicie zaburzona i bezużyteczna.

Co zatem tak naprawdę udowodnili ci naukowcy?

Rzeczeni naukowcy, "przypadkiem" dowiedli prawdziwości słów Ewangelii wg. Św Jana że: „Na początku było Słowo a Słowo było u Boga i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało. W Nim było życie, a życie było światłością ludzi.”

Od dawien dawna ludzkość w niesamowicie mocny sposób przykładała wagę do mowy, do jej form, strzeżono jej czystości w kulturach rozwiniętych jak niepodległości. Kultury rozwinięte traktowały swój język jak ogień w świątyni. Język był nośnikiem tradycji, tożsamości i przede wszystkim ducha – dzisiaj powiedzielibyśmy „ducha narodu”. Nie mieli tak rozwiniętej nauki by zdać sobie sprawę z naukowych podstaw swoich działań, robili to jednak "intuicyjnie".

Patrząc na ogarniającą nas coraz większą ciemność i chaos nie trudno skorelować powyższe wiadomości z wszelkiego rodzaju psuciem języka i dźwięku. Chociażby filmy gdzie co drugie słowo to „shit”, „fuck” czy „i kill you”, nie wspominając o naszym rodzimym „kurwa mać” , „ ja pierdolę" czy „spierdalaj”.

W sposób bardzo obrazowy choć oczywiście komediowy pokazano to w znanej kreskówce „South Park” w odcinku: „It-hits-the-fan”

http://www.southparkstudios.com/full-ep ... ts-the-fan

Oczywiście ten proces ma też odbicie w muzyce – rodzajach drgań i częstotliwości uderzeń czy to perkusji czy innych dźwięków, ich barwy w wielu innych obszarach. Jednym też z ciekawszych przypadków na tym polu jest działanie Rockefellerów, którzy swego czasu doprowadzili za pomocą swoich wpływów do zmiany standardu strojenia instrumentów, gdzie przesunięto wartość zerową o kilka procent. Nie zmieniło to w istotny sposób brzmienia instrumentów ale ta drobna zmiana jak pokazały po latach badania laboratoryjne dokonała bardzo negatywnej rewolucji. Okazało się, że ta mikroskopijna zmiana powoduje iż wszelkie instrumenty strojone według nowego wzorca zamiast wytwarzać dźwięki „harmonizujące” wytwarzają dźwięki wpływające na naszą psychikę w sposób dysocjacyjny. Cała dzisiejsza muzyka – nawet ta klasyczna, strojona według nowego standardu ma dysfunkcyjny wpływ na naszą psychikę. Ten eksperyment trwa już prawie wiek i nie jest to przypadek, że nasza cywilizacja nękana jest od tego czasu coraz większymi frustracjami. To się wszystko składa w jedną część.

Osoby związane z branżą muzyczną, gorąco zachęcam do przeczytania poniższego artykułu, ja jedynie „liznąłem zagadnienia” w celu przybliżenia tematu.

http://www.zbawienie.com/konspiracjaa440.htm

Wspomniałem o tym tylko jako jednym przykładów próby oddzielenia człowieka od prawdy o sobie samym, od boga, planu wprowadzanego wielotorowo, również za pomocą dźwięków niszczących nasze DNA – naszej „anteny" do intuicyjnej komunikacji z otaczającym nas światem.

Przekleństwa w filmach czy podstępne zmienianie tonacji instrumentów to przecież jedynie czubek góry lodowej. Z doświadczeń rosyjskich naukowców [ależ to zabawnie brzmi, ale amerykańscy naukowcy to potwierdzają, więc jest równowaga] dowiadujemy się że nie tylko muzyka czy słowa mają wpływ na nasze DNA. Mają na to wpływ również wszelkiego rodzaju fale elektromagnetyczne, przede wszystkim fale radiowe, fale komórkowe, fale popularnych słuchawek Blue Tooth które wielu nieszczęśników całymi dniami nosi zapiętych na uchu, zaraz przy mózgu – 2 giga herze prosto w głowę – Panie Boże zlituj się nad tymi ludźmi bo nie wiedzą co czynią. Dodajcie sobie do tego siejące wiecznie routery WiFi. To wszystko to nie jest przypadek..Wiele badań niezależnych "tropicieli spisków" wskazuje, że trzymająca na wszystkim łapę masoneria i zaprzyjaźnione sekty do póty nie zezwalają na nowy komercyjny i powszechny standard fal elektromagentycznych, do póki nie uda im się wypracować takiej ich formy, która w świetle nauki konwencjonalnej będzię "bezpieczna" jednak faktycznie będzie właśnie degenerować nasze DNA i Pan Bóg raczy wiedzieć co jeszcze.

Dlaczego tyle knowań koło naszego DNA? Ponieważ jest to ta materialna część naszego ciała, która pomaga zarówno wysyłąć nasze myśli/wibracje jak i je odbierać od innych. Wysyłamy je nie tylko do "absolutu", ale i do bliźnich. Czasem mając jakiś problem myślimy "ależ by było dobrze żeby dana osoba zadzwoniła bo nie mamy nic na karcie" i ta osoba do nas dzwoni i pomaga w problemie. Najmocniejsze oczywiście relacje mamy na tym polu z naszymi rodzicami - dawcami naszego DNA. Ich "anteny" są zestrojone właśnie na odbiór naszego sygnału z naszego DNA. Stąd taka "intuicja" rodziców względem swoich pociech!

Czy czytając to wszystko zaczynacie mieć dziwne wrażenie, że spadają Wam z oczu łuski? Czy zagdanienia jak "telepatia" czy "prekognicja" nie stają się nagle oczywiste i łatwie do wytłumaczenia szczególnie właśnie na polu naukowym? Cóż za "absurd" ale jednak - największy przeciwnik spraw "nadprzyrodzonych" czyli "nauka" nagle staje się ich najlepszym przyjacielem, tłumacząc te "zabobony" w sensowny "przyziemny" sposób! Czy teraz już rozumiecie czym jest "intuicja"? Nie potrzeba nam owładnietych demonami wróżek do zaglądania w przyszłość - sami to możemy robić na tyle na ile jest to nam faktycznie potrzebne, jednak musimy być czyści. Każdy z nas ma ten dar, jednak pewneym siłom bardzo zależy żeby go wypaczyć i zastapić dysfunkcyjnym informatycznym szumem. Gdy jesteśmy zagubieni i nie potrafimy się porozumieć [a słowa często są przecież ułomne] łatwiej nas kontrolować i zapędzać do nieswoich interesów.

Znacie moje zamiłowanie do odsłaniania rąbków tajemnic masonerii, wszelakich sekt. Oni tego przecież sami nie wymyślają. Tak obszerne działania na tylu obszarach wymagają inteligencji daleko wykraczającej poza nawret najbardziej przebiegłe gremia. Te wielkie kiludziesięcio wiekowe rody, których członkowie od momentu narodzin są gwałceni przez demony i używani jako Avatary, usłużnie użyczają swoich ciał dla szatańskiej polityki na ziemi. W zamian dostają „pozycję” ale tak naprawdę nie oni, tylko demony w ich ciałach - jak to górale mówią "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Seanse spirytystyczne i wszelkiego pokroju praktyki New Age – ten cały „channeling”, numerologia. Zalewanie nas obcymi częstotliwościami pod postacią modnych mantr czy mody na czary. Czemu to myślicie służy? Ano służy to planowi odcięcia ludzi od Boga a więc chaosowi i dysocjacji, szerzeniu nieszczęścia.

Demony i wszelkiego rodzaju ezoteryczne emanacje są znacznie bardziej świadome od nas, mają wielką wiedzę o naszym materialnym świcie i prawidłach nim rządzących. Pana Boga nie przechytrzą, ale nas już jak najbardziej. Przekazują np. podczas chanelingu czy innych nawiedzeń tylko tą wiedzę o technologiach która koniec końców posłuży do zniszczenia nas jako ludzi. Stąd taki "skok" technologi przez ostatnie 2 wieki - jest to ściśle powiązane z szybkim rozrostem satanizmu w sferach rządowych USA/Francji/Anglii/Rosji. Jest wiele doniesień, jak to agenci CIA w transie nie mając pojęcia co się dzieje mówili obcym głosem który dyktował, różne technologiczne innowacje. Osoby zajmujące się przekazywaniem tej wiedzy zazwyczaj są obsypywane nagrodami naukowymi, honorami Hollywood czy innych sfer i elit swoich działań. Z tej perspektywy taki polski Nergal to jedynie śmieszny i mało znaczący skomercjalizowany pachołek jeśli przyrównać go do tego mieszania w naszych genotypach robionego na skalę masową przez światowy przemysł elektro/chemiczny. Nie bronię go, pokazuje jedynie skalę.

Na tym polu, rosyjskich naukowców niesamowicie dobrze uzupełnia Bruce Lipton. W dużym skrócie, ten amerykański biolog na podstawie swoich badań doszedł do wniosków, że to dusza oplatająca się w łonie matki nowo powstającymi komórkami tak naprawdę decyduje, które z genów zostaną aktywowane w ciele i jakie właściwości będzie ono posiadać. Ciało ma być jedynie narzędziem ducha, definiuje więc jego właściwości względem "bożego planu" jaki powinno wykonać na ziemi. Niestety coraz większa ingerencja coraz bardziej zaawansowanej szatańskiej technologii [czy to elektro magnetycznej, czy chemii/szczepionek/GMO] wpływa na coraz więcej zaburzeń i coraz częstsze przypadki różnego rodzaju wad i schorzeń u noworodków. Siły wykorzystujące pożytecznych głupców jak Rockefellerowie czy inne linie krwi Illuminati, dostają do ręki coraz to nowsze zabawki, do upodlania człowieka. Widzimy to przecież na co dzień. Czasem jest tego taki natłok, że naj zwyklej zamykamy oczy udając że to się wcale nie dzieje naprawdę.Co zatem możemy zrobić? Rzecz najprostszą i najstraszniejszą dla tych sił, rzecz która z taką siłą jest ośmieszana [nie bez przypadku ;) ] po prostu się codziennie modlić do Pana Boga – takie proste. Nie tam żadne bezosobowe "pozytywne energie" czy inne hinduistyczne zabobony, które z racji bezosobowej formy muszą trafić w pustkę. Modlitwa bezpośrednio do Pana Boga! Nasza energia i intencje posyłane do stwórcy który nas kocha miłością nieskończoną, regenerują nadszarpnięte różnego rodzaju „manipulacjami” DNA – tą bożą antenę. Sami pomimo przeciwności ciemnych sił możemy się regenerować! Rosjanie choć zapewne nie taki był ich zamiar, naukowo udowadniają, jak ważna jest modlitwa. To nie są tylko czcze bajania kościelnych klech – to jest czysta nauka / prawda i wielka broń przeciw złu. We wschodnich religiach hinduistycznych co prawda niby to wiedzą od wieków, jednak ich mantry, ich "zestrojenie" jest fałszywe tak jak fałszywe jest strojenie instrumentów przez promujących te hinduizmy szatańskich Rockefellerów czy innych Illuminati. Dzięki tym naukowym badaniom wiedza o świcie nabiera dodatkowego wymiaru dla ludzi którzy swoje postrzeganie umieją opierać tylko na naukowych faktach. Ci wspaniali naukowcy dostarczają tych twardych faktów. Są to wspaniałe wieści i warto moi kochani, abyście nieśli tą dobrą nowinę wszystkim – nawet ateistom ;) Szczęść Boże nauce!


Na podstawie: http://www.rexresearch.com/gajarev/gajarev.htm

Z ciekawości jeśli chcecie zobaczcie co w tym samym niby temacie napisał PAP a Wyborcza chętnie zacytowała. Niby ten sam obszar badań ale zupełnie inni naukowcy i jakże bardziej płytkie informacje, czemu mnie to nie dziwi, że doniosłe badania naszych sąsiadów przykryto masońskim mydleniem oczu?

http://wyborcza.pl/1,91446,12433761,Ucz ... ie_steruje
Dzieje Apostolskie 2,38
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23666

 • jasiek054
 • jasiek054 Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 205
 • Otrzymane podziękowania: 1
 • Oklaski: 1
Tatko nie wiem skąd dokładnie to przepisałeś(bo źródeł może być wiele), ale nareszcie coś z sensem w Twoim wydaniu :lol2:
Zgadzam się w 85%. Te 15% to Twoje nawiedzone czasami wnioski, ale w takich proporcjach to ujdzie.

Powiadam Ci tylko abyś Uważał, bo to "grząski" temat z tymi iluminatami czy masonami, bo pod to wszystko podciągnąć można jeszcze Harrp, dodac Reptilan lub spytać się co do tego mają Anunnaki i zastanowić się nad tym co ciekawego wynika z Ezechiela czy Izajasza albo dlaczego Ewy nie dziwił gadający wąż. Tak to piszę abyś się nie zaplątał, bo na razie liznąłeś gdzieś lekko temat i się podjarałeś.
PS. Nie ma takiej rzeczy, której ruscy by nie odkryli albo nie wynaleźli :>

Natomiast jeszcze raz powtarzam, istota i przesłanie twego mazgroła godne uwagi :amen:
ŻYDOSTWO TO letnia i zimowa SZARAŃCZA dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23668

 • Anja
 • Anja Avatar
 • Wylogowany
 • Sieradzanin pełną gębą
 • Posty: 1663
 • Oklaski: 3
ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

:hahaha:
jasiek054 napisał:
Powiadam Ci tylko abyś Uważał, bo to "grząski" temat z tymi iluminatami czy masonami, bo

bo ziemskie ucieleśnienie Lucyfera zwane Anją tylko piłuje paznokcie czekając na kolejne potknięcia :twisted:

Nie chce mi się czytać całego, mam dzisiaj wiksę, oprócz tego, że muszę być piękna to muszę mieć dobry humor. Pierwsze mam dołączone od razu z rana w pakiecie, więc o humor muszę dbać.

NIE POCHODZĘ OD MAŁPY, POCHODZĘ Z ŻEBRAAAAA!!!

:badcrack:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23671

 • Moro
 • Moro Avatar
 • Wylogowany
 • Starszy sieradzanin
 • Posty: 147
 • Oklaski: 0
nie wiem o co tutaj chodzi, ale kątem oka zauważyłem, że Tatko napomknął coś o South Parku.....rzeczony serial był jednym z argumentów w pracy pisanej przeze mnie na maturze....chciałbym ją sobie kiedyś przeczytać. Ciekawe jak długo oni trzymają tę makulaturę w archiwum.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23672

 • arkady65
 • arkady65 Avatar
 • Wylogowany
 • Starszy sieradzanin
 • Posty: 291
 • Otrzymane podziękowania: 2
 • Oklaski: 4
Dobra Panowie skoro tacy "mądrzy" jesteście pytanie głąba:
- kto był największym komunistą w historii współczesnego świata, oczywiście współczesnego świata z pozycji religii ??
Baza Obiektów Noclegowych - http://www.ostsee.net.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23673

 • ChiKenn
 • ChiKenn Avatar
 • Wylogowany
 • Sieradzanin pełną gębą
 • Posty: 2528
 • Oklaski: 1
No wiadomo, że Jezus... :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23674

 • Anja
 • Anja Avatar
 • Wylogowany
 • Sieradzanin pełną gębą
 • Posty: 1663
 • Oklaski: 3
tatko napisał:
Szczęść im Panie Boże.

Dziękuję, postoję.
tatko napisał:
Dokładnie rzecz biorąc nad tymi 90% DNA które przez mainstreamową naukę są obecnie traktowane jako śmieć i coś niepotrzebnego. (...) połączone zespoły lingwistów i genetyków przebadały te 90% „śmieci”.

Tatko, nie bierz tego za tak absolutny pewnik, bo to aż trąci absurdem. Studiowałeś kiedyś? To nie jest możliwe, żeby naukowcy nie wzięli na warsztat 90% nici DNA, na starcie uważając je za bezużyteczne. Praca naukowca w laboratorium polega na sprawdzaniu wszelkich możliwych opcji.

Ale jestem w stanie Ci uwierzyć, podaj źródło do naukowego (nie popularnonaukowego!) artykułu (może być po angielsku), gdzie jest to potwierdzone, że zajmujemy się od dzisiaj DNA proteinowym. Najlepiej ze strony jakiejś uczelni.
tatko napisał:
Rezultaty tych badań i wnioski z nich wypływające są nie tyle nawet rewolucyjne co wręcz dewastujące dla współczensej myśli Techno Homo Sapiens!

Wartościowanie (wytłuściłam) w artykule z automatu skreśla go z pozycji "naukowego". Więc już po pierwszych akapitach nie należy go brać na poważnie.
tatko napisał:
Wynika z nich, że DNA nie tylko jest odpowiedzialne za budowę naszych ciał(...)Tak więc ludzkie języki nie pojawiły się spontanicznie, a raczej są odzwierciedleniem DNA.

Tadeuszu, rozumiesz co w tym jest napisane? Szczerze mówiąc, nie uważam się za głupią osobę, ale ja nie rozumiem. Jest to bełkot. Pierwsze zdanie jest prawdziwe, DNA jest bankiem danych o tym czego się nauczyliśmy czy jakie choroby przeszliśmy. Służy również do komunikacji bo DNA również występuje w komórkach nerwowych. Ale wytłumacz mi:
- "kieruje się tymi samymi regułami co wszystkie ludzkie języki"
Jakie to zasady? Słowotwórstwo? Stosowanie symboli?
- "Odkryli, że DNA stosuje podstawową gramatykę i ma taki zespół zasad jak nasze języki."
Od trzech zdań powtarzane jest w innych formach słowo "zasady". Jest to sugestia.
- "Tak więc ludzkie języki nie pojawiły się spontanicznie, a raczej są odzwierciedleniem DNA."
To są bardzo daleko idące wnioski, bez podania uprzedniego ciągu logicznego (przyczyna - skutek) i nie jest poparte badaniami, które mogłyby się znaleźć w artykule. Przedstawię podobne zdanie - DNA ma swoją gramatykę semantykę, wniosek: Niedługo nauczymy się jego języka i będziemy chodzić na kursy DNAowskiego.
tatko napisał:
Zbadali także wibracyjne zachowania DNA.(...)Z uwagi na to, że podstawowa struktura zasadowych par DNA oraz języka są takie same, odszyfrowywanie DNA jest niepotrzebne.

O tym, że mózg komunikuje resztę organizmu na przykład o przejedzeniu, wiadomo od dawna. Skoro istnieje taka forma komunikacji, nie jest więc to żadne rewolucyjne odkrycie.
tatko napisał:
Do komunikacji z DNA można więc używać słów i zdań ludzkiego języka!

Za to zdanie o kursach językowych powinnam chyba doktorat dostać :roll:
tatko napisał:
To też udowodniono eksperymentalnie. Żywe DNA w tkance, nie in vitro, zawsze reaguje na promieniowanie laserowe, a nawet pewne częstotliwości radiowe, modulowane słowami. Tłumaczy to więc w sposób naukowy dlaczego sugestia, trening samoczynny, itp., mają taki silny wpływ na nasze ciała.

To bardzo ciekawe, cieszę się, być może zostanie naukowo wytłumaczony na przykład efekt placebo.
tatko napisał:
Reakcja DNA na nasz język jest całkowicie naturalna.(...)W ten sposób została przekazana cała informacja, bez jakiegokolwiek cięcia i wstawiania pojedynczych genów i bez skutków ubocznych.

Wybacz Tatko, jestem laikiem jeśli chodzi o genetykę, ale już o zdrowy rozsądek nie. Jak jesteś tak miły podaj mi link do zarejestrowanego badania zamienionej kijanki w salamandrę. Takie coś by zatrzęsło światem genetyki, o żadnym trzęsieniu ziemi na tym polu nie słyszałam. Tylko taki link najlepiej z jakiejś uczelni.
tatko napisał:
Nasze ciało można przeprogramować językiem, słowami i myślami. (...) Aby osiągnąć świadomą komunikację z DNA, potrzebna jest praca nad sobą, aby do tego dojrzeć.

Mnisi buddyjskcy i kursy Amway. No, lecimy dalej.
tatko napisał:
Rosjanie odkryli, że nasze DNA może powodować zaburzenia w próżni, przez co powstają zmagnetyzowane tunele czasoprzestrzenne (wormholes).

Przypis do zarejestrowanego badania, dowodów przeprowadzonych eksperymentów. Jeśli nie ma, przykro mi, ale to są BZDURY. Stephen Hawking w "Krótkiej historii czasu" stwierdził, że jest możliwe teoretyczne powstawanie tak zwanych wormholes. Jednak jest to prawie niemożliwością, bo:
- ludzkość nie ma ku temu możliwości technicznych,
- nawet gdyby miała, nie jest w stanie wyprodukować takiej energii potrzebnej ku stworzeniu tunelu,
- tunele nie są stabilne, trwają przez jakieś 0,0000000001 sekundy i nie wiadomo gdzie mogą wywieźć.
Jak oni doszli do tego, że umysł jest w stanie stworzyć wormhole? Jakim sprzętem zarejestrowali wormhole? Technika nam na to obecnie nie pozwala, aby wykryć coś takiego. Jakim ciągiem logicznym doszli od "zaburzeń próżni" do "tuneli czasoprzestrzennych"?! Ktoś im stworzył cos takiego w warunkach laboratoryjnych? I co i wszedł tam i jest teraz naturalnym satelitą Jowisza?
tatko napisał:
Są to makroskopijne odpowiedniki tzw. mostów Einsteina-Rosena, które powstają w okolicach czarnych dziur. Te tunele łączą całkowicie różne obszary Wszechświata, przez co informacja może być przekazywana poza czasem i przestrzenią.

Mosty Einsteina-Rosena istnieją tylko w teorii. Hipotetycznie mogą być możliwe, nie potwierdziły ich istnienia żadne obserwacje i badania.
tatko napisał:
Rzeczeni naukowcy, "przypadkiem" dowiedli prawdziwości słów Ewangelii wg. Św Jana że: „Na początku było Słowo a Słowo było u Boga i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało. W Nim było życie, a życie było światłością ludzi.”

I zaczęło się mieszanie nauki z religią, już teraz wiem, że będzie beka i burdel. Od Sasa do lasa, ni pies ni wydra.
tatko napisał:
Od dawien dawna ludzkość w niesamowicie mocny sposób przykładała wagę do mowy, (...) Nie mieli tak rozwiniętej nauki by zdać sobie sprawę z naukowych podstaw swoich działań, robili to jednak "intuicyjnie".

Nihil novi sub sole.
tatko napisał:
Patrząc na ogarniającą nas coraz większą ciemność i chaos nie trudno skorelować powyższe wiadomości z wszelkiego rodzaju psuciem języka i dźwięku. Chociażby filmy gdzie co drugie słowo to „shit”, „fuck” czy „i kill you”, nie wspominając o naszym rodzimym „kurwa mać” , „ ja pierdolę" czy „spierdalaj”.

Raczej "I will kill you" :badcrack: Zapomniałeś jeszcze dodać whore, bitch, cunt, asshole, a w polskim chuj, pizda, jebać.
tatko napisał:
W sposób bardzo obrazowy choć oczywiście komediowy pokazano to w znanej kreskówce „South Park” w odcinku: „It-hits-the-fan”

Bardzo lubię ten odcinek, w którym Jezus miał na ringu lać się z Szatanem. A że Szatan był koksem 2x2, wszyscy postawili na niego, że wygra. Jedna osoba postawiła na Jezusa i był to Szatan. Szatan na ringu się podłożył Jezusowi i po pierwszym ciosie padł znokautowany. I wygrał cały hajs.
tatko napisał:
Jednym też z ciekawszych przypadków na tym polu jest działanie Rockefellerów, którzy swego czasu doprowadzili za pomocą swoich wpływów do zmiany standardu strojenia instrumentów, gdzie przesunięto wartość zerową o kilka procent.

O Rockerfellerowie, wyczuwam międzynarodowy spisek Illuminati i masonów, strzeżcie się!!! :ksiadz:
tatko napisał:
Cała dzisiejsza muzyka – nawet ta klasyczna, strojona według nowego standardu ma dysfunkcyjny wpływ na naszą psychikę.

Podaj to "dobre" strojenie, nastroję sobie tak swoją gitarę i zobaczę jaka jest różnica, co?
tatko napisał:
Ten eksperyment trwa już prawie wiek i nie jest to przypadek, że nasza cywilizacja nękana jest od tego czasu coraz większymi frustracjami.

No jakby wcześniej nie było sfrustrowanych ludzi, wszyscy chodzili szczęśliwi i się kochali, nikt nikogo nigdy nie zabił!
tatko napisał:
Osoby związane z branżą muzyczną, gorąco zachęcam do przeczytania poniższego artykułu

Przeczytałabym, gdyby to było naukowe źródło.
tatko napisał:
Wspomniałem o tym tylko jako jednym przykładów próby oddzielenia człowieka od prawdy o sobie samym, od boga, planu wprowadzanego wielotorowo, również za pomocą dźwięków niszczących nasze DNA – naszej „anteny" do intuicyjnej komunikacji z otaczającym nas światem.

Ale do jasnej cholery, jaki ma to związek z DNA proteinowym?! To jest przypisywanie faktów z dupy w celu poparcia swojej tezy. Nie, Tatko, nie. To jest quasinaukowy bełkot.
tatko napisał:
Wiele badań niezależnych "tropicieli spisków" wskazuje, że trzymająca na wszystkim łapę masoneria i zaprzyjaźnione sekty do póty nie zezwalają na nowy komercyjny i powszechny standard fal elektromagentycznych, do póki nie uda im się wypracować takiej ich formy, która w świetle nauki konwencjonalnej będzię "bezpieczna" jednak faktycznie będzie właśnie degenerować nasze DNA i Pan Bóg raczy wiedzieć co jeszcze.

HA HA HA HA HA HA HA HA HAAAAAAA HAA HAAAAAAAAA!!!!!!111111111jeden jeden
tatko napisał:
Czasem mając jakiś problem myślimy "ależ by było dobrze żeby dana osoba zadzwoniła bo nie mamy nic na karcie" i ta osoba do nas dzwoni i pomaga w problemie.

Litości, TO NIE JEST DOWÓD NAUKOWY.
tatko napisał:
Czy czytając to wszystko zaczynacie mieć dziwne wrażenie, że spadają Wam z oczu łuski?

Tak, że jest to całkiem ciekawie zaczynający się artykuł, kończący się na ogólnoświatowym SPISKU MASONÓW (Tuska jeszcze brakuje!) i podpieraniu swoich bdurnych tez South Parkiem, Rockerfellerami, muzyką rozrywkową i jej szkodliwością, falami radiowymi i innymi NIEZWIĄZANYMI bzdetami. Nie, nie chce mi się. Szkoda mi mojego czasu.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 1 miesiąc temu przez Anja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23677

 • arkady65
 • arkady65 Avatar
 • Wylogowany
 • Starszy sieradzanin
 • Posty: 291
 • Otrzymane podziękowania: 2
 • Oklaski: 4
ChiKenn napisał:
No wiadomo, że Jezus... :)


Zgadza się my to wiemy ale Ci mądrzy co tak wszystko potrafią opisać zapewne wyślą nas do "piekiełka" za takie stwierdzenie. Cóż ja mam lęk wysokości dlatego rezygnuje z nieba no i uwielbiam ciepełko.
Baza Obiektów Noclegowych - http://www.ostsee.net.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23678

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
Powyższy artykuł nie jest mojego autorstwa. Dlatego nie jestem w stanie recenzować go jako naukowiec fachowiec.
Mnie osobiście zaciekawił o tyle, że wielokrotnie modliłem się o różnych ludzi i działy się różne nadnaturalne zjawiska podczas modlitwy np. o uzdrowienie.
Bywało, że jednocześnie znikały natychmiast dolegliwości sprawiające cierpienie fizyczne. Dlatego dla mnie poglądy opisujące pewne zjawiska z powyższego artykułu przypominają okoliczności podczas modlitw o uzdrowienie.

Jak niektórzy z Was się orientujecie, kilkakrotnie proponowałem modlitwę o uzdrowienie - jeśli są tacy zainteresowani, potrzebujący. I mogę tylko potwierdzić, że moja propozycja jest nadal aktualna.
Dzieje Apostolskie 2,38
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23679

 • arkady65
 • arkady65 Avatar
 • Wylogowany
 • Starszy sieradzanin
 • Posty: 291
 • Otrzymane podziękowania: 2
 • Oklaski: 4
tatko napisał:
Powyższy artykuł nie jest mojego autorstwa. Dlatego nie jestem w stanie recenzować go jako naukowiec fachowiec.
Mnie osobiście zaciekawił o tyle, że wielokrotnie modliłem się o różnych ludzi i działy się różne nadnaturalne zjawiska podczas modlitwy np. o uzdrowienie.
Bywało, że jednocześnie znikały natychmiast dolegliwości sprawiające cierpienie fizyczne. Dlatego dla mnie poglądy opisujące pewne zjawiska z powyższego artykułu przypominają okoliczności podczas modlitw o uzdrowienie.

Jak niektórzy z Was się orientujecie, kilkakrotnie proponowałem modlitwę o uzdrowienie - jeśli są tacy zainteresowani, potrzebujący. I mogę tylko potwierdzić, że moja propozycja jest nadal aktualna.


Proponuje przeczytać książkę "Twórcza moc myślenia" Może wtedy zrozumiesz, że siła tkwi nie w modlitwie a całkowicie w czym innym. Oczywiście jesteś osobą głęboko wierzącą i wydaje Ci się, że to właśnie wiara religijna czyni cuda. A to jednak nie wiara religijna. Też można nazwać to wiarą,jednak nie ma to związku z religią. :-D
Baza Obiektów Noclegowych - http://www.ostsee.net.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23680

 • tatko
 • tatko Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 685
 • Oklaski: 0
A to jednak nie wiara religijna. Też można nazwać to wiarą,jednak nie ma to związku z religią.

Zgadzam się z Tobą całkowicie. To nie wiara religijna czyni cuda.
To wiara w Boga, w Pana Jezusa Chrystusa, to Bóg, czyni cuda.
Dzieje Apostolskie 2,38
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23681

 • Anja
 • Anja Avatar
 • Wylogowany
 • Sieradzanin pełną gębą
 • Posty: 1663
 • Oklaski: 3
tatko napisał:
Jak niektórzy z Was się orientujecie, kilkakrotnie proponowałem modlitwę o uzdrowienie - jeśli są tacy zainteresowani, potrzebujący. I mogę tylko potwierdzić, że moja propozycja jest nadal aktualna.

Tatko miałeś za mnie się modlić! :badteeth:
tatko napisał:
To wiara w Boga, w Pana Jezusa Chrystusa, to Bóg, czyni cuda.

A widzisz, my mamy trochę inne podejście, wiara w siebie, bez Boga też czyni cuda, z takim samym skutkiem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23682

 • arkady65
 • arkady65 Avatar
 • Wylogowany
 • Starszy sieradzanin
 • Posty: 291
 • Otrzymane podziękowania: 2
 • Oklaski: 4
Polecam także "Potęga podświadomości" autor Joseph Murphy. Książka ta rozwieje Twoją wiarę w Boga. Ale aby tą książkę dobrze zrozumieć trzeba dwa razy przeczytać. Jeżeli pojmiesz te rzeczy o których autor pisze cuda będziesz robił sam. Będziesz Bogiem.
Baza Obiektów Noclegowych - http://www.ostsee.net.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23683

 • Anja
 • Anja Avatar
 • Wylogowany
 • Sieradzanin pełną gębą
 • Posty: 1663
 • Oklaski: 3
W ogóle Tatko, podrzucaj więcej tego typu "rewelacji", znajomi mają niezłą pompę. Od wczoraj ten link jest hitem na Czytam prawicową publicystykę dla beki! :badcrack:

I podrzucę coś jeszcze, równie wiarygodnego jak ten "artykuł" z Nowego Ekranu:

Rosyjscy naukowcy odkryli nerw łączący oko z dupą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Naukowy kreacjonizm 6 lata 1 miesiąc temu #23685

 • jasiek054
 • jasiek054 Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 205
 • Otrzymane podziękowania: 1
 • Oklaski: 1
Ludzie powstali w wyniku genetycznych manipulacji Plejadan, które zostały potem zmodyfikowane w zły sposób przez Orionidów. Boscy Plejadanie przybyli na Ziemię i poprzez eksperymenty genetyczne stworzyli z małpy Człowieka.
Najpierw człowiek miał pełen kontakt z Światłem i Miłością - "Bogiem" czyli radą Plejadian, żył w pełnej błogości, szczęśliwy i nie wiedział co to smutek, ból i choroby. Następnie na Ziemię przybyli Orionidzi (Reptilanie)- jaszczurze plemię żmijowe z planet w obszarze Oriona. Na początku ich kontakty z Plejadanami były dobre. Bóg zaprosił ich do niebiańskiej rady. Orionidzi mieli gadzi wygląd, podobni byli do węży i jaszczurów. Dopiero potem wyszły na jaw ich złe zamiary. Namówili ludzi do nieposłuszeństwa (stąd przypowieść o Ewie i wężu) i założyli człowiekowi implanty – kwantowe blokady, które powodują, że nie mamy już dawnych zdolności mistycznych, ale zbyt wiele złych uczuć, które za każdym razem prowadzą do szybkiego wyeksploatowania ludzi i szybkiej śmierci. Przed podbojem Ziemi człowiek potrafił żyć setki, a nawet tysiące lat w szczęściu, pokoju i błogości. O tym okresie duchowej ludzkości wspominają pisma święte. Straciliśmy bezpośredni kontakt z Bogiem i zaczęło się ciężkie życie ludzkości w bólu, walce i trudzie – ludzie się podzielili i zaczęli ze sobą walczyć i rywalizować, a życie pełne trudu szybko się kończyło.

Tak więc Reptilanie to ciemne siły o których mówi się od wieków jako o demonach – złe duchy, źli kosmici, którzy spowodowali podatność ludzi na zło. Jest to wielkie i podstępne działanie reptiliańskiego Konsorcjum.. Reptilanie przyjmują ludzka postać aby siać zamęt i odwodzić człowieka od Boga. Najwięcej ludzi gadów występuje wśród żydów, gdyż to oni mieli największy kontakt z Bogiem, od którego się odwrócili. Żydzi są narodem wybranym, wyhodowanym specjalnie przez Reptilan. Ich nieustanne knowania, sianie zamętu wśród ludzkości czyli przeciwstawianie się Bogu daję energetyczną pożywkę Gadom, którzy dzięki ludzkim cierpieniom i złym uczuciom czerpią psychiczną energię do swego istnienia. Do Żydów dołączyli także "odstępcy" czyli masoni i iluminaci.

Na przykład Holocaust też był spiskiem, ofiarą dla Reptilan. Bogaci kontrolujący świat Żydzi poświęcili w ofierze swoich biednych i niewtajemniczonych współplemieńców, skazali ich na rzeż i cierpienie z rąk ich współpracowników masonów którym przewodził Hitler. Sprzedajne amerykańskie żydostwo gardziło i czuło obrzydzenie do swych biednych europejskich współplemieńców i aby się oczyścić (w porozumieniu z masonami) za swoje kradzione w czasie Wielkiego Kryzysu śmierdzące żydowskie pieniądze wznieśli do władzy masona Hitlera. Dusze wszystkich pomordowanych nasyciły krwiożerczych Reptilan za co ich podwładni zostali nagrodzeni własnym państwem i nietykalnością. Teraz jesteśmy świadkami ponownego układu Żydów i Masonów przeciw ludzkości w ramach Nowego Wielkiego Odnowienia Żydostwa zwanego też New World Order.

Wredni i pazerni Żydzi w zamian otrzymują możliwość kontroli nad masami ludzkimi. Wywołują kryzysy, wojny, oszukują, kłamią i mamią szczególnie podatną na wibracje młodzież wmawiając jak wspaniałe jest życie wśród narkotyków, diabelskiego MTV, dewiacji seksualnych. Szczególnie perfidną formą manipulacji są próby kompletnego ogłupienia kobiet, które były zawsze ostoją rodziny i ogniska domowego. Dlatego też powstał szatański ruch feministyczny, który głosi tak zwaną równość płci, a w rzeczywistości prowadzi do rozbicia rodzin, pijaństwa i wyuzdanego pozamałżeńskiego wolnego seksu i dekadencji. Tak zmanipulowane, ogłupiałe, przez to nieszczęśliwe kobiety chcą mieć takie same prawa jak mężczyźni, ale już posiadanie takich samych obowiązków uważają za niekoniecznie, zatracają się i gubią. (patrz Anja) Prowadzi to do konfliktów, zakłócenia "Bożego Ładu" i tym samy daje kolejna porcję złej energii, którą karmią się demony.

Ludzie kiedyś karmili się tylko duchowością, a teraz czynią zło także zwierzętom i roślinom zabijając je i zjadając, a cierpienie tych zwierząt w rzeźniach karmi dodatkowo demony. Przyczyna tego stanu rzeczy jest prosta. Ludzkość oddzieliła się od Światłości i Miłości, a w zasadzie oddzieliły ludzi implanty i kwantowe blokady założone przez złych Kosmitów i dlatego jest jak jest. Jedyne co jest dla ludzi realne to ich wielkie duchowe, psychiczne i fizyczne cierpienie – cierpienie zadawane przez siły ciemności, a nie przez Boga. Bóg Stwórca jedynie na to pozwala aby zło mogło działać ale sam nie ma w sobie niczego z tego zła – jest Pełnią Miłości i Miłosierdzia – a w tej Pełni nie ma już nic złego. Dlatego mając taki obraz BOGA starajmy się do tego obrazu upodobnić, aby zabezpieczyć się przed złem. Kryszna, Zaratusztra, Buddha, Babadżi, Jezus czy Sainatha wskazali nam ten obraz boskości do realizacji.
ŻYDOSTWO TO letnia i zimowa SZARAŃCZA dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
 • Strona:
 • 1
 • 2
Zasilane przez Forum Kunena