Usuwanie tatuaży Sieradz


Prosimy o niezamieszczanie linków pozycjonujących w naszym serwisie. Posty, podpisy oraz całe profile ze spamem będą na bieżąco usuwane.
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Może lepiej pogadac o islamie...

Może lepiej pogadac o islamie... 5 lata 11 miesiąc temu #24024

 • jasiek054
 • jasiek054 Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 205
 • Otrzymane podziękowania: 1
 • Oklaski: 1
Ta cała nasza dyskusja o Biblii , naszych religiach, ateizmie, wyzwoleniu itp itd jest bez sensu. Można to porównać do rozważań filozoficznych Rzymian w III w n.e. Tyle że sobie pogadamy, ale to już niczego nie zmieni. Żyjemy przecież de facto w schyłkowym okresie chrześcijańskiej cywilizacji zachodniej. Jakie to ma teraz znaczenie co powiedział Jezus czy inny nawiedzony prorok żydowski, albo czy wierzymy w Boga czy tez nie...kiedy za 20- 30 lat czy nam się to podoba czy nie Europa stanie się muzułmańska. Cóż warte te nasze dzisiejsze spory ..jak i tak nasze wnuki będą się modlić do Allaha. :amen: Tego już nic nie jest wstanie zmienić. Jest już za późno... :jezyk:

Do roku 2027 co piąty mieszkający we Francji będzie muzułmaninem. W ciągu 35 lat, Francja będzie republiką islamską.
W Holandii blisko 50% wszystkich urodzonych dzieci to muzułmanie. Zaledwie w ciągu 15 lat połowa populacji Holandii będzie wyznawała Islam!.
W Belgii 25% mieszkańców to muzułmanie, zaś co drugie urodzone dziecko rodzi się w rodzinie wyznającej Islam. Belgia to już tak naprawdę kalifat który powstaje na naszych oczach.
Niemcy już sami przyznają otwarcie, że zmniejszania się "chrześcijańskiej" populacji Niemiec nie da się już zatrzymać. Około 2050 najludniejszy kraj Europy - Niemcy staną się „prowincją” muzułmańską.
W Anglii W ciągu ostatnich 30 lat, populacja muzułmanów wzrosła z 18 tysięcy do 2,5 miliona. Będzie ona rosła coraz szybciej bo na jedno dziecko "chrześcijańskie" przypada 3-5 urodzeń "islamskich".
Nie lepiej jest w Hiszpanii i Włoszech gdzie średni przyrost naturalny "niemuzułmański" wynosi 1.2 dziecka, przy 3-4 arabskim, nie wliczając stałej olbrzymiej emigracji z Maghrebu.
Co do PL to przy tak masowej emigracji młodych, która zachodu już i tak nie uratuje, a tylko pogrąża Polskę w niebycie ... i sprawia, że kwestia depopulacji jest już rzeczywistością. Polska wyludni się sama.
Nie wspominając o Rosji, gdzie jesteśmy świadkami demograficznej katastrofy. Poza tym zmaga się problemem błyskawicznie rozrastającej się populacji chińskiej na Dalekim Wschodzie.
Australia, Kanada, Usa to samo. W latach 2003-2006 populacja Kanady wzrosła o 1,6 miliona (!), zaś 1,2 miliona z tego to imigranci z których Muzułmanie stanowili 80%....i tak dalej..

Świętej pamięci M.Kadafi powiedział kiedyś...
"Allah odniesie wielkie zwycięstwo w Europie, bez użycia mieczy, broni czy starć. Nie potrzebujemy terrorystów, bomb domowej roboty. Ponad 50 milionów muzułmanów zamieni Europę w muzułmański kontynent, w ciągu kilku dekad."

Dlatego może warto podyskutować o plusach i minusach religii, którą będą wyznawać (dobrowolnie czy nie dobrowolnie.. mało ważne) nasi potomkowie. Zamiast marnować czas na bezsensowne spory w przegranej już sprawie...
Ciekawe jak bardzo ta przyszła niedaleka już muzułmańska unia europejska będzie się różnić od dzisiejszego świata muzułmańskiego. Będzie mimo wszystko bardziej tolerancyjna (w jakieś części oparta na wartościach zachodnich ?) czy jednak będzie czerpać z takiego islamu jaki znamy dzisiaj???

PS: Najfajniejsze jest to, że większość z nas tego dożyje i sami się przekonamy na ile te nasze dzisiejsze sądy okażą się trafne. :lol2: :>
ŻYDOSTWO TO letnia i zimowa SZARAŃCZA dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Może lepiej pogadac o islamie... 5 lata 11 miesiąc temu #24038

 • Unknown
 • Unknown Avatar
 • Wylogowany
 • Starszy sieradzanin
 • Posty: 114
 • Oklaski: 0
Inne wiary mnie jakoś nie interesują, ale nie wiedziałem że tak szybko wzrasta ich liczba, ale sądzę że ateistów będzie więcej, religia staje się pomalutku przeżytkiem.
Life is brutal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Może lepiej pogadac o islamie... 5 lata 10 miesiąc temu #24185

 • Anonymous
 • Anonymous Avatar
<!-- m --><a class="postlink" href=""> ... 5126B49DEE</a><!-- m -->
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Może lepiej pogadac o islamie... 5 lata 10 miesiąc temu #24263

 • jasiek054
 • jasiek054 Avatar
 • Wylogowany
 • Użytkownik jest zablokowany
 • Posty: 205
 • Otrzymane podziękowania: 1
 • Oklaski: 1
Muzułmańscy działacze w Niemczech (jak np. funkcjonariusze Centralnej Rady Muzułmanów) najpóźniej w 2040 pragną wystawić muzułmańskiego kandydata na kanclerza, a najpóźniej w 2050 planują zmienić niemiecką konstytucję tak, aby stała się podobna do konstytucji państw islamskich.

Quam dulce et decorum est pro patria mori - słodko i zaszczytnie jest umierać za ojczyznę. Tak mówili i tak czuli starożytni Rzymianie i dopóki w to wierzyli nie pokonał ich żaden wróg.

Kiedy ich patriotyzm został ostatecznie zastąpiony bezpostaciowością rozpływających się jedne w drugich ludów olbrzymiego imperium oraz bezgranicznym kultem pieniądza, a także oderwaną od życia ideologią, ich państwo zniknęło na zawsze z mapy świata.

Ci, którzy tak ogromnie mocno kochają Europę, że nie widzą i nie doceniają tego jak bardzo ratowały ją patriotyzmy powstałe i umocnione w państwach narodowych, działają na rzecz upadku cywilizacji zachodniej i tyle. :jezyk:
ŻYDOSTWO TO letnia i zimowa SZARAŃCZA dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Zasilane przez Forum Kunena